В Україні створено 145 практичних центрів

Навчально-практичні центри є осередками обладнання і матеріалів, що допомагають учням зрозуміти професію

В Україні створено 145 практичних центрів

За останні 4 роки в Україні створено 145 навчально-практичних центрів за кошти державного бюджету. Про це сказав заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський під час наради стейкхолдерів програми «EU4Skills».

За його словами, мережа навчально-практичних центрів почала розбудовуватись з 2016 року.

«Вони є осередками сучасного обладнання та матеріалів, які допомагають учням зрозуміти практичну складову професії вже під час навчання. Нині коштом держбюджету створено 145 таких центрів за 9 напрямами. Наприклад, за такими як легка промисловість, ручна обробка металу, сантехніка, зварювальні та електротехнічні технології навчально-практичні центри є майже в кожному регіоні», – розповів Коржевський.

Він також додав, що через високу вартість техніки центри з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» є найбільш високовартісними. Облаштування одного такого центру коштує понад 10 млн гривень.

Також у ході наради учасники обговорили європейський проект професійної освіти EU4Skills, що реалізовуватиметься в Україні. Його метою є оновлення інфраструктури, створення новітніх центрів досконалості, а також зміна змісту професійної освіти.

Освіта.ua
21.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Як навчально-практичні центри можуть бути осередками сучасного обладнання та матеріалів? Навіщо центри, які допомагають учням зрозуміти практичну складову професії вже під час навчання, якщо дитина вже навчається професії? А ще поясніть мені, неосвіченій вчительці, що значить "нарада стейкхолдерів програми «EU4Skills»"?