У ВР пропонують не оподатковувати зарплату молоді

Депутат СН пропонує встановити нульову ставку податку на доходи для працівників до 27 років

У ВР пропонують не оподатковувати зарплату молоді

Народний депутат від партії «Слуга народу» Олексій Кучер зареєстрував у Верховній Раді законопроект №2250, яким пропонує звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку. Про це, з посиланням на текст законопроекту, повідомляє Економічна правда.

Текст законопроекту опублікований на сайті Верховної Ради.

Зазначається, що за таких осіб єдиний внесок сплачується за умови їх добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Автор законопроекту також пропонує встановити нульову ставку податку на доходи фізосіб для працівників віком до 27 років.

У пояснювальній записці йдеться, що схожий підхід уже був застосований у світовій практиці.

«У Польщі задля вирішення проблеми з виїздом поляків на роботу до більш успішних країн було скасовано податок на доходи фізичних осіб для працівників, яким не виповнилося 26 років. Міжнародні експерти позитивно оцінили такий крок польської влади. У Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується відповідна пільга. Водночас, в українських реаліях встановлення граничного розміру доходу для отримання податкових пільг призведе лише до залишення в тіні справжніх розмірів доходу населення», - зазначає Олексій Кучер.

За його словами, прийняття законопроекту створить сприятливі умови для роботодавців у розрізі прийняття на роботу студентів та молодих спеціалістів, стимулюватиме українців залишатися працювати в Україні та призведе до детінізації ринку зайнятості і доходів населення.

Освіта.ua
10.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рядом проходящий
Для того что бы работодатель заплатил есв 22%. Вы как работники должны работодателю их заработать.
mmm
Для Рядом проходящий: а чи захоче 27річний працівник пахати на папу Карло, коли той не буде відчисляти ті 22%. як на мене, у центрі закону, якщо вже автор його надумав, повинен бути працівник, і лише його податки, а саме 18%. а не роботодавець, він повинен сплачувати 22%, тоді буде сенс на нього працювати.
Коментувати
mmm
брєд якийсь: тобто людина буде пахать, а на соціалку нічого не капатеме. роботодавець нехай відчисляє.
Олег
Для mmm: податок сплачується з нашої зарплати. Тобто відмінять податок збільшується зарплата.
Андрей
ЄСВ сплачивается не с нашей зарплаты, а оплачивает отдельно работодатель
Ксенія
Ви свій розрахунковий лист бачили? Що значить не з нашої зарплати. 5 частину вираховують. Таке враження, що ви не в Україні живете. То значить молодь не оподатковувати, а той , хто робить усе життя нехай платить. То давайте усі не будемо податки платити. Точно: якийсь мразм.
Коментувати