Розпочався пошук експертів з акредитації освітніх програм

Після відбору та навчання кандидатів планується створити «пул» із тисячі експертів

Розпочався пошук експертів з акредитації освітніх програм

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило конкурсний відбір експертів, готових якісно проводити акредитаційні експертизи освітніх програм по всіх спеціальностях.

В агентстві наголошують, що після відбору, навчання та тестування кандидатів планується створити «пул» із тисячі кваліфікованих експертів.

Ключовим елементом акредитації освітніх програм стане оцінка діяльності закладу вищої освіти за цією програмою незалежною виїзною експертною групою.

Планується, що експертні групи, які здійснюватимуть оцінку діяльності закладу вищої освіти за освітньою програмою, складатимуться з трьох осіб: двох викладачів, у яких є досвід освітньої діяльності за відповідною спеціальністю і одного представника студентства, у якого є досвід навчання за відповідною спеціальністю.

Серед основних вимог до експертів у Національному агентстві називають бажання та спроможність об’єктивно, відповідально та незалежно аналізувати та оцінювати.

Експерти отримуватимуть разовий гонорар за виконану роботу без відриву від основного місця роботи чи навчання.

Вимоги до кандидатів

Освіта.ua
06.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
«складатимуться з трьох осіб: двох викладачів, у яких є досвід освітньої діяльності за відповідною спеціальністю і одного представника студентства, у якого є досвід навчання за відповідною спеціальністю» - забули найголовнішу особу додати - представника роботодавців за відповідною спеціальністю! Бо без цього виходить навчання заради навчання - перевіряють ті, хто вчить, і ті, хто вчиться. Але ж для чого (у нормальній системі відносин) потрібен диплом? Мабуть, як підтвердження здобутої кваліфікації для отримання бажаної роботи?