В Києві обговорять розвиток науки у вишах

16 травня 2019 року в Києві відбудеться дискусія «Університети України в світовому науковому просторі»

В Києві обговорять розвиток науки у вишах

16 травня 2019 року в Києві відбудеться наукова дискусія «Університети України в світовому науковому просторі», присвячена розвитку науки у закладах вищої освіти.

За інформацією Міністерства освіти і науки, під час заходу іноземні спікери розкажуть про основні тренди розвитку університетської науки в Європі та різних країнах світу, актуальні напрями досліджень, досвід роботи дослідницьких університетів, використання міжнародних рейтингів тощо.

Зокрема, перед українською аудиторією виступлять віце-президент Elsevier Саїд Таха, менеджер збору даних QS Quacquarelli Symonds Юдіт Петерварі, та ректор Латвійського університету Маркіс Аузінш.

У свою чергу, представники МОН розкажуть про реформування української науки та представлять проект концепції дослідницького університету.

До участі в дискусії запрошуються науковці, дослідники, керівники закладів вищої освіти та наукових установ, представники органів влади.

Наукова дискусія відбудеться у Radisson Blu Hotel (Київ, вул. Ярославів Вал, 22). Початок: 16.00.

Участь – безкоштовна, але за обов’язковою попередньою реєстрацією.

реєстрація

Освіта.ua
14.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужий
На даний момент в Україні немає жодного університету, який би був представлений на ринку Європи. В цьому кожен може переконатися, якщо подивиться, хто подається на роботу в наших університетах - жодної людини з цивілізованого світу ви не побачите. Україна повністю відсутня на освітній карті Європи. Тому тема такої зустрічі може бути тільки одна: Як створити в Україні хоч один-два університети? Але ж обговорювати будуть Скопус та якісь індекси, тобто створення карго-культу в нашій системі.