Представники вишів пройшли тренінг з інновацій

Під час тренінгу також було відзначено найкращий клуб університету за підсумками сезону

Представники вишів пройшли тренінг з інновацій

Близько 200 представників українських університетів пройшли безкоштовний тренінг з інноваційного навчання у вищій освіті, у ході якого передовим досвідом з ними поділилися естонські колеги.

Навчання було організоване Міністерством освіти спільно з ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YЕР) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

За словами заступника міністра освіти і науки Максима Стріхи, такий тренінг проводиться вже вдруге.

«Його головна ціль – дати представникам різних вишів ті знання, які допоможуть їм розвивати в своїх закладах академічне підприємництво та інноваційну діяльність. І в цьому питанні для нас є дуже важливим досвід інших країн. Ми вдячні колегам з Естонії, що діляться з нами кращими напрацюваннями щодо прискорення інноваційного розвитку та поширення підприємницької культури серед молоді», – зазначив заступник міністра.

Перша частина навчання була присвячена теорії, а друга - практичним завданням.

Під час тренінгу також було відзначено найкращий підприємницький клуб університету за підсумками сезону. Перемогу та 10 тисяч грн отримав YЕР!CLUB Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Загалом же на базі вишів зараз діє 25 підприємницьких клубів у різних областях України. Там студенти та представники вишів отримують консультації з розвитку стартапів, методологічну та менторську підтримку, проходять тренінги. Наразі послугами клубів скористалися понад 5 тисяч студентів та 63 стартапи.

Освіта.ua
19.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів