Фестиваль неідеальних людей: чому психологія – це модно?
PR

Відвідайте 16 березня 2019 року в університеті «КРОК» психологічний "Фестиваль неідеальних людей"

Фестиваль неідеальних людей: чому психологія – це модно?

Одними з найважливіших знань для людини в наш час є знання в сфері психології, а однією з найголовніших навичок – вміння застосовувати їх на практиці.

З давньогрецької «психологія» перекладається як «наука про душу». Кожен з нас намагається розібратися в своїй душі, розкрити свій внутрішній світ. Ми намагаємося зрозуміти, що думають інші, запитуємо себе: чому вони вчинили так, а не інакше? Чому я саме так вчинив і чи можу діяти інакше? Як я можу стати досконалішим? Сьогодні знати, як влаштована наша психіка, важливо так само, як важливо знати правила дорожнього руху – для безпеки і комфорту.

Коли ми говоримо про психологію, ми маємо на увазі не мистецтво маніпулювати іншими та грати на чиїхось вразливих місцях. Ми говоримо про практику уважного ставлення до внутрішнього світу, про право на власний внутрішній світ. Все наше життя – це нескінченна низка подій, ситуацій, справ, зустрічей, розмов, змін, перемог і поразок, надій і розчарувань. Іншими словами, життя людини – це постійна взаємодія її внутрішнього світу з навколишньою дійсністю.

Гарні новини для психологів

Психологія в останні роки стає все більш затребуваною як в повсякденному житті, так і на ринку праці.

Аналіз статистики передбачає, що працевлаштування психологів до 2024 року зросте на 19%, тобто набагато швидше, ніж середнє зростання в усіх професіях (7%). Серед психологів найбільш затребуваними будуть шкільні та клінічні психологи, а також психологи-консультанти (зростання на 20%) у зв'язку зі зростаючим попитом на психологічні послуги для дітей, людей літнього віку, військових ветеранів і людей з особливими потребами, зокрема аутизмом. Також спостерігається стрімкий запит на фахівців з організаційної психології.

Психологія на 4-му місці за популярністю серед вступників до коледжів та університетів після бізнес-освіти, медицини, соціальних наук (і історії). А рівень непрацевлаштованості психологів найнижчий в країні – 1,6 %!

Чим пояснюється мода на психологів?

Зростання запиту на психологічну освіту в суспільстві окупається і приносить вигоду. Навіть один або два пройдених курси з психології дають молодому поколінню ресурси для кращого розуміння себе та інших людей, якісного ставлення до свого здоров'я, самовдосконалення і більш здорової поведінки в цілому. Адже соціальні та поведінкові фактори стають причиною значної частини захворювань.

Все більше людей звертаються за психологічною допомогою і отримують її. Адже за допомогою психології поліпшується життя людей в найрізноманітніших сферах: підвищення успішності в навчанні,  мотивації до саморозвитку, зміцнення впевненості в виборі і багато іншого. А якісну сучасну психологію створює нове покоління психологів, яке сьогодні обирає свій шлях в освіті і навчанні.

Стаємо досконалішими на «Фестивалі неідеальних людей»

Університет «КРОК» вже 14-й рік здійснює підготовку фахівців-психологів. Спеціальність «Психологія» у цьому виші розрослась до цілого Інституту – навчально-наукового інституту психології університету «КРОК», де готують бакалаврів, магістрів, а також науковців рівня PhD.

У суботу, 16 березня 2019 року, з 11:00 до 15:00 в Університеті  «КРОК» відбудеться психологічний «Фестиваль неідеальних людей». Ця подія організовується для всіх, хто цікавиться практичною психологією – школярів, батьків, професійних психологів та фахівців різних галузей. На учасників чекає калейдоскоп з 20 майстер-класів, які представляють різні підходи, методи, ідеї сучасної практичної психології. Майстер-класи проведуть студенти, випускники та викладачі ННІ психології, батьки та учні Київського ліцею бізнесу, відомі фахівці-психологи.

На школярів очікують лідерські квести, профорієнтаційні зустрічі, тренінги креативності тощо.

Батькам пропонується 6 найгарячіших тем для вдосконалення батьківських навичок і прокачки батьківського менеджменту.

Фахівці – психологи, НR, всі зацікавлені мають нагоду дізнатися відповіді на різноманітні запитання від найкращих професіоналів.

Формат фестивалю: відкриті презентації, майстер-класи, тренінги тощо, організаторами є навчально-науковий інститут психології Університету «КРОК» та Київський ліцей бізнесу.

Вхід на фестиваль вільний для всіх бажаючих.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
26.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів