Студенти медичних вишів складуть міжнародний тест

Основною метою іспиту є перевірка рівня професійної компетентності студентів

Студенти медичних вишів складуть міжнародний тест

15 березня студенти 4 курсу спеціальності «Медицина» візьмуть участь в міжнародному моніторинговому дослідженні якості вищої освіти.

Основною метою іспиту є перевірка рівня професійної компетентності із фундаментальних дисциплін та вміння застосовувати теоретичні знання на практиці.

У Міністерстві охорони здоров’я наголошують, що результати іспиту не вплинуть на успішність студентів поточного навчального року і не можуть стати приводом для виключення студентів з університетів.

Дослідження буде проведено на базі завдань міжнародного іспиту з основ медицини (IFOM - International Foundations of Medicine).

Завдання міжнародного іспиту з основ медицини розробляються та перевіряються однією з найавторитетніших у світі атестаційних агенцій – Національною радою медичних екзаменаторів США (NBME).

В Україні іспит адмініструватиме Центр тестування при МОЗ спільно з NBME.

Іспит проводитиметься українською мовою у форматі письмового тесту. На виконання 160 завдань тесту студентам буде відведено 4 години.

Тестові завдання охоплюватимуть питання нормальної та патологічної анатомії та фізіології, а також біохімії, гістології, фармакології тощо.

Результати тестування стануть відомі до 17 травня 2019 року. Зокрема, МОЗ отримає від NBME звіти з результатами, на основі яких буде розроблено рекомендації щодо вдосконалення навчальних планів та освітніх програм.

Освіта.ua
22.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів