Osvita.ua Вища освіта Студенти медичних вишів складуть міжнародний тест
Студенти медичних вишів складуть міжнародний тест

Основною метою іспиту є перевірка рівня професійної компетентності студентів

Студенти медичних вишів складуть міжнародний тест

15 березня студенти 4 курсу спеціальності «Медицина» візьмуть участь в міжнародному моніторинговому дослідженні якості вищої освіти.

Основною метою іспиту є перевірка рівня професійної компетентності із фундаментальних дисциплін та вміння застосовувати теоретичні знання на практиці.

У Міністерстві охорони здоров’я наголошують, що результати іспиту не вплинуть на успішність студентів поточного навчального року і не можуть стати приводом для виключення студентів з університетів.

Дослідження буде проведено на базі завдань міжнародного іспиту з основ медицини (IFOM - International Foundations of Medicine).

Завдання міжнародного іспиту з основ медицини розробляються та перевіряються однією з найавторитетніших у світі атестаційних агенцій – Національною радою медичних екзаменаторів США (NBME).

В Україні іспит адмініструватиме Центр тестування при МОЗ спільно з NBME.

Іспит проводитиметься українською мовою у форматі письмового тесту. На виконання 160 завдань тесту студентам буде відведено 4 години.

Тестові завдання охоплюватимуть питання нормальної та патологічної анатомії та фізіології, а також біохімії, гістології, фармакології тощо.

Результати тестування стануть відомі до 17 травня 2019 року. Зокрема, МОЗ отримає від NBME звіти з результатами, на основі яких буде розроблено рекомендації щодо вдосконалення навчальних планів та освітніх програм.

Освіта.ua
22.02.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!