Україна та Німеччина створять центри досліджень

Україна та Німеччина домовилися про створення спільних центрів передових досліджень

Україна та Німеччина створять центри досліджень

Україна та Німеччина почнуть новий проект зі створення в Україні спільних центрів передових досліджень під керівництвом провідних вчених. Відповідна домовленість була досягнута під час засідання українсько-німецької робочої групи з науково-технологічного співробітництва.

Передбачається, що українські партнери співпрацюватимуть з передовими німецькими вишами, дослідницькими інститутами та компаніями. Проект підтримуватиме Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини. У Міністерстві освіти і науки зазначають, що це можуть бути або абсолютно нові центри, або розширені існуючі дослідницькі структури.

Сторони також домовились затвердити в другому кварталі цього року перелік спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів, які отримають фінансування та виконуватимуться у 2019-2020 роках. Відповідний конкурс був одночасно оголошений в Україні та ФРН 19 грудня 2018 року, подати заявку можна до 14 березня 2019 року.

Освіта.ua
31.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Та не гроші вони будуть розкрадати, а Німеччина до себе буде забирати наших вчених.
Український Вчитель
Коротше, придумали новий спосіб розкрадати гроші. Німці виділяють кошти, чиновники, типу лільки гриневич крадуть ці гроші і переводять їх на офшорні рахунки. Все! Яка новина!!!