Оприлюднено постанову КМУ про зарплати у вишах

Уряд опублікував постанову про підвищення посадових окладів науково-педагогічних працівників

Оприлюднено постанову КМУ про зарплати у вишах

Кабінет Міністрів опублікував постанову про підвищення посадових окладів науково-педагогічних працівників.

Згідно з документом, посадові оклади науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти державної та комунальної форми власності будуть підвищені на 11 відсотків.

Норми постанови застосовуватимуться з 1 січня 2019 року.

Освіта.ua
29.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Націоналіст
Дамо адекватну відповідь цій владі на найближчих виборах, особливо тим, хто не вміє рахувати до 20, а лише до 11!!!
Педагог
Ну і де 20%, усвідомлюю точно 9% зростання мінімалки і +11% "покращення життя вже сьогодні!" дарма, що постанова оприлюднена коли зарплату вже нарахували. напевно буде перерахунок у лютому, адже цілого січня не вистачило (свята все таки), щоб оприлюднити документ. Звичайно ж, адже робочий день у вищих урядових інстанціях далеко не о 8:00. Окрім дикого сміху це нічого не викликає!
pavkosss
Шановні Колеги, Друзі та Знайомі, пропоную Вашій увазі телеграм канал - НАУКОВИЙ https://t.me/naukoviy В інформаційному потоці якого Ви завжди зможете отримати актуальну інформацію щодо можливості публікації наукових праць «Економічного спрямування»: у видннях Ураїни та зарубіжжя, (в тому числі колективній участі в написанні та публікації статей у виданнях, що включено до таких наукометричних баз як Scopus, Web of science; участь в колективних монографіях; участь в конференціях та семінарах.
Маша
Теперь ещё, пожалуйста, и воспитателям! Тоже начальное звено в образовании! Ведь обещали ещё в сентябре!
Гуцул
Та ти шо ....гее....Яке щастя !!! Уже не 20 а 11! А решту ,9 відсотків моль з’їла? Чи пан Гройсман за тирив? Чи може пора гнати пана з хати?
Сергій
Ви вже б не позорились!.. Підняти на 11 відсотків це те ж саме, що від плювка в море воно почне вихлюпуватись з берегів....