На Prometheus стартує курс з протидії корупції

Запущений безкоштовний поглиблений онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»

На Prometheus стартує курс з протидії корупції

Протидія корупції – це першочергове завдання державного апарату. Отримання посадовцями подарунків, сумісництво та суміщення роботи з іншими видами діяльності, конфлікт інтересів, спільна робота близьких осіб – усе це є передумовами корупції. Щоб навчитися правильно ідентифікувати та вирішувати ці питання, Prometheus та Національне агентство з питань запобігання корупції запустили поглиблений онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики».

Це вже другий курс на Prometheus на цю тему. Результати попереднього курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!» показали неабияку зацікавленість слухачів до навчання доброчесної поведінки.

Даний курс допоможе особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, а також тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегульовувати.

У поглибленому онлайн-курсі буде можливість ознайомитися з переліком типових ситуацій, які зумовлюють наявність в особи приватного інтересу, детальніше вивчити питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомитися з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб не допускати їх у своїй діяльності, та інші актуальні з точки зору правозастосування питання.

Програма курсу «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»:

  • Тема 1. Перелік типових ситуацій (відносин), які зумовлюють наявність приватного інтересу як обов’язкового складника конфлікту інтересів.
  • Тема 2. Наявність дискреційних повноважень як передумова виникнення конфлікту інтересів.
  • Тема 3. Особливості звернення за роз’ясненнями до Національного агентства з питань запобігання корупції.
  • Тема 4. Типові помилки, які допускаються керівниками під час врегулювання конфлікту інтересів у підлеглих осіб.
  • Тема 5. Передача в управління наявних підприємств та корпоративних прав.
  • Тема 6. Посадові особи юридичної особи публічного права.
  • Тема 7. Конфлікт інтересів у діяльності сільських, селищних, міських голів, секретарів, голів, заступників голів, районних та обласних рад, депутатів місцевих рад та народних депутатів України.
  • Тема 8. Обмеження щодо одержання подарунків: практичні аспекти.
  • Тема 9. Відповідальність за невиконання законних вимог Національного агентства з питань запобігання корупції.

Курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» підготовлено в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконувався Програмою розвитку ООН в Україні та фінансувався Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 років.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
24.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів