Правові спеціальності МАУП: зручно та сучасно!
PR

Якщо ви мрієте про перспективну кар’єру та стабільний дохід, вступайте до МАУП

Правові спеціальності МАУП: зручно та сучасно!

Мрієте про престижну і високооплачувану посаду в органах державної влади або в приватних структурах? Цікавитеся законодавством як інструментом для регулювання відносин у суспільстві або допомоги людям? Відчуваєте, що ваше покликання – це юриспруденція чи правоохоронна діяльність? Слідуйте за покликом серця – вступайте на навчання за правовими спеціальностями до Міжрегіональної Академії управління персоналом!

Право, міжнародне право та правоохоронна діяльність - навчання за даними напрямками поєднує основні курси з циклом правничих дисциплін, за якими вас навчатимуть теорії та практиці найкращі викладачі країни. Якісна європейська освіта та диплом державного зразка, вступ без ЗНО за необхідності, зручна форма навчання та реальні перспективи успішного працевлаштування – ось неповний перелік переваг, які ви отримаєте, обравши навчання в МАУП.

Випускники Академії обіймають посади в органах державної влади і місцевого самоврядування, у посольствах, політичних партіях, міжнародних громадських організаціях, комерційних структурах, що працюють у сфері безпеки та зовнішньоекономічної діяльності, державних та приватних компаніях, а також у Національній поліції, Службі безпеки України та прокуратурі.

Тож, якщо ви мрієте про успішну та перспективну кар’єру, хочете бути впевненими у своєму майбутньому, мати належні умови праці й стабільний дохід - вступайте на навчання до МАУП!

Зверніть увагу: зареєструвавшись на сайті, ви ще й отримаєте знижку 20% на навчання.

Телефон приймальної комісії: (044) 496-97-60.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
21.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
на Право який прохідний бал після 11 класу і ціна навчання на контракт в цьому році ?Я з Миколаївськой оласті як подати мені до вас заявку на навчання.Дякую
007
Для Вікторія: до вас? до кого?
Коментувати
Ярослав Мазуркевич
В магістратуру (заочно, друга вища освіта по іншій спеціальності) з «право» на контракт буде набір в цьому році? Який був прохідний бал в минулому році з тестів та додаткового екзамену? Скільки вартує навчання? Дякую
Студент
Я студент 2 курсу, навчаюсь добре і являюся старостою групи. Приймаю участь у багатьох заходах і втретє представляв академію на міській олімпіаді, де займаю призові місця. Дуже вдячний нашим викладачам за усі ті знання, що вони дають нам. Усім абітурієнтам рекомендую завітати до нас і особисто переконатись, що ми як велика дружня сім’я.
Вітання старості групи
Для Студент: Ось таким неграмотним якраз і місце у цій какадемії.
007
Для Вітання старості групи: підтримую! Найкраща антиреклама закладу
Коментувати
Віра
Не знаю як хто, але я провчившись отримала спеціальність - мені сподобалось, пішла вчитись далі, отримала диплом магістра з державного управління. Дуже задоволена. Вражае те що не потрібно давати хабарів як в Шевченка, КПІ, Драгоманова мабутьце убезпечується тим що заклад приватний і з хабарниками там не панькаються. Знаю що мають непоганий гуртожиток, тобто заклад не стоїть на місті а розвиваеться.
777
Для Віра: В тих вишах, про які Ви пишете, також не треба давати хабар, якщо Ви звісно вчитесь! А в платному виші давати хабар це за межами розумного! треба бути геть дурним аби не розуміти, що в приватному виші, який існує на гроші студентів, просто так нікого не відрахують. В державних дають хабарі ті, хто вчитись не хоче і "навчається" лише задля диплому. В моїх друзів так навчається син: на пари не ходить, працює, а потім просто оплачує сесію. Мій син навчається в КПІ на стипендію, і ще жодного разу ні за що не платив!
Коментувати
Менеджер
Знаю эту госкомпанию - Мауп не один год,работал 1,5 года. Полная профанация и примитив. Ни одного серьезного курса, преподавателя. Обман, понты и деньги, деньги!!!
Іванна
Приїздила в МАУП з Тернополя на день відкритих дверей і поспілкувавшись з викладачами, студентами вирішила подати документи сюди. Вступила. Два роки жила на орендованій квартирі, але потім переїхала в гуртожиток: нормальні умови і набагато дешевше, близько до корпусу, дуже хороша вахтер, яка йде на поступки))) І в цілому, подобається навчання і відношення викладачів до нас))
Ні - МАУП
Для Іванна: Ви не перші хвалите МАУП. Але й після Вас незабаром тут появиться маса організованого самопіару.
Коментувати