Osvita.ua Вища освіта МОН затвердить зміни до рамки кваліфікацій
МОН затвердить зміни до рамки кваліфікацій

Метою змін є приведення Національної рамки кваліфікацій у відповідність до закону «Про освіту»

МОН затвердить зміни до рамки кваліфікацій

Міністерство освіти і науки запропонувало до повторного громадського обговорення проект змін до постанови Кабінету Міністрів № 1341 «Про затвердження Національної рамки кваліфікацій». Проект документа оприлюднений на сайті освітнього відомства.

У Міносвіти зазначають, що метою змін є приведення Національної рамки кваліфікацій у відповідність до нового закону «Про освіту», а також до Європейської рамки кваліфікацій та Рамки кваліфікацій Європейського простору вищої освіти.

Зауваження та пропозиції можна надавати до 13 грудня 2018 року на електронну адресу panych@mon.gov.ua.

Як відомо, Національна рамка кваліфікацій призначена для використання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, установами та організаціями, закладами освіти, роботодавцями, іншими юридичними та фізичними особами з метою розроблення, ідентифікації, співвіднесення, визнання, планування і розвитку кваліфікацій.

проект документа

Освіта.ua
30.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
запізнилися
В стране работает более 2 миллионов украинцев, а в польских университетах обучается 40 тысяч студентов из Украины. Такое заявление во время заседания украинско-польского форума партнерства в Киеве сделал министр иностранных дел Польши Яцек Чапутович: «В Польше находятся уже почти 2 млн украинцев, которые работают у нас в ключевых сферах экономики: строительстве, сельском хозяйстве, услугах. Мы ценим их усилия и вклад в развитие нашего государства. В течение 2017 года польские консулы выдали украинцам 1,2 миллиона виз».
Papa Piy
Скажите, а нельзя ли - чтобы Шарова, Ковтунца, Ражкевича и к• от править на зимний набор в Польшу!?? Заслужили!!!
№
Слава Богу! Вже вся Україна кричить про ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ у всіх галузях, від освіти до медицини і взагалі про знищення УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. Може хтось і почує, але мабуть ні. Питання: "Чиє замовлення виконує наш гарант і його прихвостні з КМ і ВР.
123321
Для №: Пішов на хуй! -
Додо
Для 123321: петя, це ти???
Коментувати
Студент
Вы же только взятки брать умеете, больше ни на что не способны.
Лаборант старший
Для Студент: пане студенте, на тобі також відповідальність, не гуляй, не спи, не пий— а навчайся! Тоді і взятки не будеш тикати свої срані нікому!!!
Коментувати
Щука дніпро
Згодне із Sos , нинішня влада не соромлячись мочить укросвіту, веде до закриття цінних спеціальностей у внз промислових центрів. Чого мовчать ректори, декани , нардепи, всі викладачі, студенство?!! Поляк ти рази на рік приймає у внз, а нам і раз не дають по розуму!
Лейба
SOS!! Польща тричі на рік приймає студентів на навчання у свої виші! Нині йде прийом зимовий- без обмежень для українців : Зно , бали , фіксовані предмети і т.і. Не оруть , що не такі вузи- хоч вони не ліпші! Наш рідний Мон все робить навпаки- не пущать, обмежить,закурить . Слава шарову і к*7!!!!
Фахова передвища освіта
Є ліцензія 2018 року на фахову передвищу освіту. За якими правилами і за яким замовленням (державним чи регіональним) проводити прийом у 2019 році? Кажуть, приймати неможна, бо немає правил прийому. Тоді для чого давати ліцензію і не дозволяти проводити прийом?
Мелітополь
Пані Гриневич! Кого ми в коледжі готуємо? Молодшого спеціаліста чи передвищого фахівця, а чи молодшого бакалавра???? Це ж по ідеї одне і теж , але це не так! Ви натворили таке, що ніхто в Україні розібратись не може. Де стандарти, програми, підручники? Хіба ж так можна- повний розвал.... Бюджету рік немає , зарплати мізерні і ту не платять...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!