Уряд заснував наукові стипендії на честь Героїв Небесної Сотні

Щороку 21 листопада у кожній з номінацій буде призначено 5 стипендій терміном на один рік

Уряд заснував наукові стипендії на честь Героїв Небесної Сотні

Кабінет Міністрів визначив, як обиратимуть стипендіатів та призначатимуть державні іменні стипендії для найкращих молодих вчених, встановлені для вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. Відповідну постанову було ухвалено під час засідання уряду.

Стипендії для молодих вчених започатковані на честь: Дмитра Максимова, Назарія Войтовича, Романа Гурика, Устима Голоднюка і Юрія Поправки.

Щороку 21 листопада у кожній з номінацій призначатимуть по 5 стипендій терміном на 1 рік. Їх розмір становитиме два прожиткових мінімуми для працездатних осіб на початок бюджетного року (наразі це близько 3,5 тисяч грн).

Стипендії виплачуватимуться додатково до посадового окладу, академічних стипендій, різних доплат і надбавок.

«Дуже знаково, що це рішення Уряд прийняв саме сьогодні, в День Гідності і Свободи. Завдяки тому, що запрацює ще один канал підтримки молодих вчених, ми зможемо залучати більше молоді до науки, дати більше коштів нашим талановитим дослідникам. І водночас так ми можемо віддати шану тим Героям, що полягли за нашу свободу», – відзначила міністр освіти Лілія Гриневич.

Стипендіатів обиратимуть на конкурсних засадах.

Претендувати на отримання стипендій можуть молоді вчені – наукові та науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти вишів і наукових установ.

Освіта.ua
21.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів