Osvita.ua Вища освіта Для студентів-медиків упровадили кваліфікаційний іспит
Для студентів-медиків упровадили кваліфікаційний іспит

Цього року іспит складатимуть студенти-медики, які навчаються на третьому курсі

Для студентів-медиків упровадили кваліфікаційний іспит

Починаючи з 2019 року українські студенти-медики складатимуть Єдиний державний кваліфікаційний іспит. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

За визначенням відомства, єдиний державний кваліфікаційний іспит стане новою формою комплексної атестації профільних знань студентів-медиків.

Перший етап Єдиного державного кваліфікаційного іспиту відбудеться у 2018/19 році для студентів, які навчаються на третьому курсі за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Фармація, промислова фармація», «Стоматологія».

У Міністерстві охорони здоров’я зазначають, що кваліфікаційний іспит перевірятиме рівень знань студентів і має сприяти випуску з закладів вищої освіти кваліфікованих лікарів.

Для студентів, які у 2018/19 навчальному році є старшими за 3 курс, інструментом атестації залишиться іспит «КРОК», як це відбувалось в попередні роки.

Більше про кваліфікаційний іспит

Освіта.ua
16.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софокл
Шлях реформування вищої школи в Україні не вірний- він спрямований на централізацію влади, адміністративне посилення міністерства. Це рух в зворотньому напрямку від Європи , від якості освіти, від автономії внз. Ззовні це виглядає, як посилення контролю, наведення ладу - але це окозамилювання, сюреалізм . Потрібне укрупнення вишів, посилення зв`язків з бізнесом, відповідальності керівників, зміцнення мтб, стимулювання викладачів, оновлення змісту, науковоі складової,методів навчання...
Мама
Що за назва іспиту? Єдиний державний кваліфікаційний іспит. Він буде одним за увесь курс навчання?
Тато
Для Мама: той самий крок, тільки назва інша.
Трамп
Цікаво, чи підвищиться у нас професіоналізм лікарів? Зараз їхня некомпетентність є просто лякаючою. Рекомендую подивитися на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат". Багато з того, що ми бачимо стане зрозумілим.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!