МОН: все більше вишів отримують доступ до Scopus

Доступ до міжнародної наукової бази Scopus отримали 135 навчальних закладів, до Web of Science – 105

МОН: все більше вишів отримують доступ до Scopus

У 2018 році доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science отримали вдвічі більше вишів та наукових установ ніж минулого року. Про це, з посиланням на відповідний наказ Лілії Гриневич, повідомляє Міністерство освіти і науки.

Зокрема, доступ до Scopus отримали 135 закладів, до Web of Science – 105.

За словами генерального директора директорату науки МОН Дмитра Чеберкуса, однією з цілей відомства є те, щоб доступ до баз отримала якомога більша кількість науковців, студентів, аспірантів.

«Тому, по-перше, цього року ми ще більше розширили географію підключень, а, по-друге, залишили правило минулого року: установа, що отримала доступ, зобов’язана надавати його у комп’ютерних залах своїх бібліотек всім охочим – попри те, які установи та заклади вони представляють», – відзначив керівник директорату.

Також у Міносвіти повідомили, що наступного року відомство планує забезпечити передплату не тільки для своїх вишів та наукових установ, а й для закладів підпорядкованих НАН, галузевим академіям, МОЗ, МВС, Міноборони тощо.

Освіта.ua
09.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тато
Ну... були і є гарні слова: учень, учити, учбовий. Ну хто вам в борщ нас... рав, дорогі мої, славетні, неперевершені українські мовні реформатари?
Тато
Що це за слово таке - "виші" ??? Який варьят запозичив дурню, яку хтось ненароком бовкнув 100 років тому? ВНЗ важко промовляти? То кажіть "ВУЗ"! І чому ці заклади стали не учбовими, а навчальними - хтось з розумників літературних може пояснити? А дебіли у ВР навіть закон прийняли - буцім-то нема вже терміну "ВУЗ", а журналісти дебілуваті навіть статтям давали заголовки на кшталт "ВУЗи в Україні заборонені" - чи щось таке... Ех, скільки дурні наші активісту продукують!!!
людина
Для Тато: Шановний Тату, перед тим, як писати про термінологію, трохи повчіть українську мову. Слова вуз не може бути, бо це звучить як учбовий заклад, а слова "учба" в нашій мові нема. Слово виш - складноскорочене (вища школа).
Коментувати