Ректор КНУКіМ презентував власну книгу у Кембріджі

Михайло Поплавський презентував авторську книгу «Ректор» в Кембриджському університеті

Ректор КНУКіМ презентував власну книгу у Кембріджі

У всесвітньовідомому Кембриджському університеті ( Велика Британія) Михайло Поплавський представив авторську книгу «Ректор», яку присвятив 25-річчю своєї діяльності керівника головного в країні культурно-мистецького вишу.

Вітали українського ректора з презентацією книги освітяни з європейських вузів, представники нашої діаспори, студенти і колеги з України.

Професор Кембриджського університету Питер Милбарк ( Рeter GH Milbark) під час автограф-сесії зауважив, що книга цікава і доступно розповідає про історію створення бренду – Університету культури, про інноваційні іміджеві та маркетингові стратегії, до того ж вона має наукову та історичну цінність, бо в ній відображено особливості становлення української системи освіти.

З нагоди цієї події на своїй сторінці в інстаграм Михайло Поплавський зазначив: «Для мене велика честь і відповідальність виступати у навчальному закладі світового рівня!

Ця книга про успіх, вірність мрії та сміливість мріяти. Про мою формулу щастя – емоційний інтелект з творчо-прикладним характером!

Про азарт у досягненні мети і мету, яка стає шляхом довжиною в життя.

Коли мене запитали, що ж є головною справою мого життя, я відповів – УНІВЕРСИТЕТ, а головною суспільною роллю – РЕКТОР!»

Книгу «Ректор» можна прочитати у бібліотеці Кембриджського університету.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Презентував англомовну версію книги «Ректор» у Кембриджському університеті (Великобританія) до 25-річчя ректорської діяльності. Для мене велика честь і відповідальність виступати у навчальному закладі світового рівня! Ця книга про успіх, вірність мрії та сміливість мріяти. Про мою формулу щастя – емоційний інтелект з творчо-прикладним характером! Про азарт у досягненні мети і мету, яка стає шляхом довжиною в життя. Коли мене запитали, що ж є головною справою мого життя, я відповів – УНІВЕРСИТЕТ, а головною суспільною роллю – РЕКТОР! Книгу можна буде прочитати у Бібліотеці Кембриджського університету. @cambridgeuniversity #поплавський #universityofcambridge #cambridge #greatbritain #ректор #книга #презентація #presentation #book #rector #poplavskiy

Публикация от Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

Освіта.ua
23.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ABYT
Підлабузники, подивіться уважно на презентацію: https://www.youtube.com/watch?v=D8_8pxB5HcM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0gPqNNsWFsVRNk7JGGbys_jpAs8svqhTcdL3ZD6xQK. Мабуть, наївно думав, що ніхто не перевірить ))))
Павлович
Про "блєск і ніщєту" можна не тільки у Подерев’янського почитати,а й побачити тут сюжет про так звану "презентацію" в Кембриджі: https://www.youtube.com/watch?v=D8_8pxB5HcM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0gPqNNsWFsVRNk7JGGbys_jpAs8svqhTcdL3ZD6xQKVI68Iqdo71jAUww&app=desktop
Den
За то не стреляют..._
Юлія
Круто) Пишаємося Вами, Михайло Михайлович. Не зупиняйтеся на досягнутому!! Чекаємо на нову книгу)
N
Для Юлія: Прогин зараховано!
Коментувати
Анастасия
Я вот уверена, что книга Ректор поднимет мотивацию любому студенту, который прочтет ее!) Браво, Михаил Поплавский!
Юлия
Щоразу захоплююся діяльністю Михайла Михайловича. Ця книга - не просто літературний матеріал, який можна було б порадити для прочитання. Це справжє джерело мотивації, креативних ідей, та історія успіху зіркового ректора. Щиро Вітаю Михайла Михайловича, з презентацією цього шедевру за кордоном!! Успіх приходить до тих, хто впевнено крокував все життя йому назустріч.
Людмила
Чудова новина. Я пишаюсь такими ректорами, як Михайло Поплавський. Адже не кожна людина може присвятити своє життя університету.
Владимир Белый
Та невже сам написав? На запит у Google "автор Михайло Поплавський" жодного посилання на бодай маленьку статтю. Лише оця товстенна книга.
N
Для Владимир Белый: не ректорська це справа, книжки писати - накаже напишуть за нього. головне попіаритись
Коментувати