Стівен Болдвін – почесний професор КНУКіМ
PR

Мега-зірка світового рівня, актор Стівен Болдвін завітав до студентів, щоб поділитися досвідом

Стівен Болдвін – почесний професор КНУКіМ

Університет культури став на крок ближче до Голлівуду. Мега-зірка світового рівня, актор, режисер і продюсер Стівен Болдвін завітав до талановитих студентів, щоб поділитися професійним досвідом.

Михайло Поплавський разом зі студентами бурхливими оваціями зустрічали зіркового гостя на червоній доріжці.

У кращих українських традиціях з короваєм на вишитому рушнику та піснею «Зеленеє жито, зелене» у виконанні Українського народного хору ім. Станіслава Павлюченка Університет культури вітав знаменитого актора.

Стівен уже не перший раз приїжджає до України, але до вишу завітав вперше, наголосивши, що обрав Університет культури саме тому, що це найкращий заклад вищої освіти, де навчається нове покоління успішної творчої молоді.

«У вас попереду величезне майбутнє. Ви покоління, яке створить геніальну кіноіндустрію, що змінить вашу країну. Ви передасте меседж любові, турботи, соціальної справедливості», – звернувся до студентів Стівен.

Режисер зазначив, що просто обожнює процес створення кіно. За 35 років кар’єри, за його плечима 120 фільмів.

«Найбільшу силу, яку має людина в цьому світі – це кіно. Я можу бути ніким і нізвідки, але у мене є історія. Моє серце і моя пристрасть мають певне спрямування, аби передати цю історію через кіно», – сказав зірковий гість.

Актор також дав молоді цінну пораду: «Мене постійно запитують рецепт успіху в Голлівуді. Найкращий спосіб – це знімати кіно. Сучасні технічні можливості дозволяють знімати цілий фільм на телефон чи то айфон, чи андроїд. Головне – зміст фільму та цікава ідея, яку ви хочете донести до глядача. Збирайте докупи думки, реалізовуйте їх, це найкращий початок і безцінний досвід. Починайте вже зараз, не зволікайте, навіть якщо фільм триватиме 5 хвилин, робіть це!»

Михайло Поплавський поцікавився, який фільм та яка роль стали для Стіва Болдвіна визначальними у його кар’єрі. Актор відповів, що це була роль Барні Раббл у «Флінстоуни в Віва Рок-Вегасі» та фільмі «Звичайні підозрювані».

У 2020 році Стів зніматиме кінострічку в Україні, про що сам повідомив Михайлу Поплавському, запропонувавши йому одну з головних ролей. Також режисер має намір провести кастинг серед студентів Університету культури на зйомки цього фільму, що стало дуже приємним сюрпризом для молоді.

Основний меседж, який хотів донести Стів студентам, це мати хорошу ідею для створення змістовного кіно: «Важливою і невід’ємною складовою того, чим я займаюсь, в історіях, які знімаю, є ідея. Я створюю фільми про актуальні проблеми сьогодення, на важливі соціальні теми, про боротьбу, волю до перемоги та бажання змінити світ.

Гарна історія – це та, яка об’єднує всіх людей. Створюйте фільми про великі ціннісні ідеї. В кіноіндустрії фільми, які мали незначний бюджет, але хорошу ідею, набули надзвичайно великої популярності. Успіхів вам!»

Надзвичайно позитивний і життєлюбний Стів поділився з молоддю ідеологією свого життя: «Якщо я не насолоджуюсь процесом, якщо це не приносить мені щастя, навіщо взагалі цим займатись.

У кожного з нас є вибір. Прокидаючись зранку, приймайте рішення бути щасливими. Неважливо хто ви і звідки, ми всі маємо серця й бажання бути здоровими, багатими і щасливими. Що б там не було, обирайте щастя!»

Михайло Поплавський подякував Стіву Болдвіну за візит та урочисто нагородив Дипломом почесного професора Київського університету культури.

Стів висловив свою вдячність за щиру українську гостинність і чудовий прийом та пообіцяв обов’язково повернутися до Університету культури ще раз!

Зустріч із мега-зіркою світового рівня мотивувала і надихнула творчу молодь вірити в себе, досягати успіху та любити життя. Події такого масштабу в черговий раз доводять, що в Університеті культури можливо все!

Освіта.ua
24.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів