Як навчитись на блогера і заробити на ютуб-каналі?

Чи багато блогерів знали, що стануть популярні? Насправді лідери досягли успіху неочікувано для себе

Як навчитись на блогера і заробити на ютуб-каналі?

Чи багато блогерів знали наперед, що стануть шалено популярні? Скільки з них починали свій канал для швидкого заробітку? Насправді, якщо вірити їхнім словам, лідери соцмереж досягли успіху неочікувано для самих себе.

Але часи, коли «мільйонники» створювали свої перші відео, минули і сьогодні нам вже відомо, як саме треба діяти, аби канал ютуб став прибутковим у рекордні строки. Отож, чого треба навчитись і про що подбати, аби досягти мети.

Що продаватиме ваш канал?

Це новий підхід до поради «знайдіть свою тему», адже якщо ви прийшли заробляти, а не просто бавитися в блогера, то маєте наперед продумати, які товари та послуги можете порадити і кому.

Спробуйте подивитися на бренди, які найчастіше транслюють рекламу на ютубі, та уявіть, в якому контексті їхній продукт буде виглядати органічно.

«Це допоможе вам зрозуміти, що саме ви маєте знімати на відео, про що розказувати і в якому стилі вести канал, щоб стати привабливим для рекламодавців та монетизувати свій відеоблог», - пояснюють експерти з української ютуб-академії Ейр.

Більше про цільову аудиторію каналу можна дізнатися на базовому курсі про ютуб-канали на сайті https://academy.air.io/bloggers/basic, де також навчають всім особливостям блогерів з нуля.

Підготовка та розвідка на платформі

Після того, як ви розробили концепцію вашого майбутнього контенту, слід приділити достатньо уваги вивченню правил самого ютубу. Беріть до уваги, що модерація контенту на платформі досить сувора:

  • за порушення авторського права виноситься страйк - попередження;
  • страйки накопичуються і призводять до санкцій - блокування чи видалення каналу назавжди;
  • контент, що порушує правила, не може давати прибутку, бо його не приймуть до програм монетизації.

Дізнайтеся якомога більше про правила користувачів, досліджуйте умови рекламних партнерських програм, вчіться обирати найвигідніші з них, аби не втрачати свій дохід.

Створюйте суперконтент, багато суперконтенту!

Настав час знімати відео, і для цього вам знадобиться відеотехніка та деякий софт. Не забувайте про апаратуру для створення освітлення, якщо ви плануєте зйомку вдома або організуєте власну міні-студію для свого каналу. Також може знадобитися зручний штатив та мікрофон для польових зйомок. А може, ви купите квадрокоптер для масштабної зйомки в повітрі?

Готуйтеся ретельно, пам’ятайте, що сьогодні вже важко вразити аудиторію на ютубі, тому якість зображення і цікавий монтаж - це те, чого насамперед чекає глядацтво. Тому навчитися створювати відео - важлива задача для новачка, і вчитися краще у професіоналів.

Скільки роликів треба зняти для старту? Рахуйте так, аби ви у найкоротший термін могли подолати відмітку в 240 000 хвилин перегляду, яку встановив сам ютуб для каналів, що бажають заробляти на рекламі. Приблизно 15-20 роликів буде досить для першого успішного кроку в ютуб-просторі. Це дасть хороший трафік переглядів і наблизить до бажаного доходу.

Коли стратегія, обладнання і перший матеріал готові, беріться до розкрутки. Ми радимо тільки «білі» методи, які гарантують безпечне просування і відсутність санкцій. Експериментуйте в межах дозволеного, і хай щастить із мрією на мільйон!

Дізнатись більше

Освіта.ua
20.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
@feenoxz
Типичное руководство,для тех кто будет ради просмотров и лайков жопу рвать,снимать только хайп видео,даже если самому не нравится это снимать
Андрей
Может нужно доносить ту информацию, которую хочешь, и зарабатывать только, если этоцепляет? А не искать хайп ради денег. Ничем не отличается от нелюбимой работы в офисе.