Визначено порядок проведення конкурсів наукових робіт

Документ встановлює правила, за якими мають проводитись конкурси з відбору робіт

Визначено порядок проведення конкурсів наукових робіт

Уряд визначив процедуру проведення конкурсів з відбору наукових та науково-технічних робіт, що виконуються за кошти держбюджету. Відповідний Порядок затверджений під час засідання Кабінету Міністрів.

У Міністерстві освіти зазначають, що прийнятий документ є рамковим і вперше встановлює загальні правила, за якими всі розпорядники бюджетних коштів на науку мають проводити конкурси з відбору робіт.

Також документ визначає конкретні випадки, коли проведення конкурсу є обов’язковим.

«Уряд прийняв документ, що встановив уніфіковані вимоги до проведення таких конкурсів для всіх розпорядників. На їх основі вони зможуть встановлювати власні умови проведення конкурсів, але дотримуючись єдиних правил. Це дозволить забезпечити більшу прозорість конкурсів та гарантуватиме рівні умови для всіх учасників», – повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Зокрема, у документі визначено, що організатор конкурсу під час визначення тематики обов’язково має врахувати законодавчо встановлені пріоритети розвитку науки і техніки, пріоритети у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва.

Безпосередньо під час проведення конкурсу організатор повинен забезпечити уникнення конфлікту інтересів між учасниками та членами конкурсних комісій, обов’язково оприлюднити на своєму сайті умови та загальний бюджет конкурсу, вимоги до учасників, а також результати.

Освіта.ua
13.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів