Osvita.ua Вища освіта КМУ запускає проект стажування студентів у міністерствах
КМУ запускає проект стажування студентів у міністерствах

Планується, що проект дозволить залучити молодих фахівців до роботи на державній службі

КМУ запускає проект стажування студентів у міністерствах

Кабінет Міністрів запускає пілотний проект щодо впровадження Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої влади. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду.

Планується, що проект у перспективі дозволить залучити молодих, амбітних фахівців до роботи на державній службі.

За словами міністра Кабінету Міністрів Олександра Саєнко, взяти участь у конкурсному відборі на стажування можуть студенти закладів вищої освіти, які завершують навчання на ступінь бакалавра, магістра, або отримали диплом бакалавра чи магістра менш ніж за 5 років до реалізації програми.

Претенденти мають вільно володіти державною мовою та однією з офіційних мов Ради Європи.

Окрім того, в рамках проекту, буде створено Секретаріат Національної програми стажування в центральних органах виконавчої влади, який буде координувати створення офіційного веб-сайту проекту, оголошення та здійснення конкурсного відбору, розповсюдження інформації в ЗМІ та соціальних мережах, проведення онлайн-тестування, організацію співбесід з кандидатами, проведення тренінгів для стажистів.

Подаючи документи, претендент на стажування має обрати свою спеціалізацію – тип роботи який саме його цікавить. Наприклад: юрист, аналітик, організатор, комунікатор тощо.

Тривалість стажування складатиме не більше 3 місяців та буде проводитись до 30 вересня 2018 року. Також буде опрацьоване питання надання стипендій стажистам Національної програми.

Координувати пілотний проект буде Міністерство економічного розвитку і торгівлі, яке виступило ініціатором проекту.

«Проект дозволить відібрати найкращих з тих, хто бажає не на словах, а на ділі якісно і ефективно працювати на держслужбі, впроваджувати стандарти роботи світового зразка та вести країну до світлого майбутнього», - сказав Олександр Саєнко.

Освіта.ua
23.05.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сенатор
Це ще одна лазівка для верхівки пропхати своїх дітей у міністерство. Мабуть вони бачать, що їх нащадки до бізнесу не придатні (пропють, програють в карти чи рулетку), то нехай хоч керують. Цього року ці "молоді і амбітні" показали себе у всій красі під час розгляду акредитаційних справ ВУЗів (хто не знає, вул. Металістів, 5А). Виходили в якихось лосінах ці "найкращі, хто бажає не на словах, а на ділі" із зали засідань, не криючись збирали в представникі вузів мзду і всім обіцяли посприяти позитивно вирішити проходження акредитації. Це мабуть тільки в Україні можливі випадки, коли процесом керують ті, які уяви не мають про сам процес. Хоч би не заважали! Але ж ні, керують.
N
Потрібно ще запустити проект стажування робітників МОН у школах, вишах, коледжах та ПТУ - теж буде корисне.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!