В Університеті культури обрали короля і королеву
PR

У клубі Belétage відбулось грандіозне шоу «Король і Королева Київського університету культури»

В Університеті культури обрали короля і королеву

У клубі Belétage відбулось грандіозне шоу «Король і Королева Київського університету культури».

Вражаючі постановки, дивовижної краси костюми, неймовірні спецефекти – відеодизайн, об'ємна лазерна та комп'ютерна графіка, 3D-mapping, масштабні хореографічні номери запам’ятаються кожному глядачу. Кожен виступ конкурсанті був як міні спектакль. Проходження конкурсу транслювалось у прямому ефірі на сайті вишу та у соціальних мережах.

Ведучим цього неймовірного дійства став харизматичний, неповторний і віртуозний теле- та радіоведучий, шоумен Володимир Остапчук.

Поборотись за омріяну корону і стати володарем титулу «Короля і Королеви КУК» у наймасштабнішому конкурсі грації, таланту і краси пощастило 20-ти учасникам, котрі створили разом 10 неймовірних пар, кожна з яких представляла свою кафедру.

Кафедру кіно і телемистецтва презентували – неперевершена й блискуча Дар’я Андріяш та сміливий і талановитий Радіон Козак.

Кафедру державного управління і права – тендітна й витончена Альона Шевченко та мужній і елегантний Олександр Севрук.

Загадкова й непередбачувана Світлана Беєтреу та хоробрий і щирий Єгор Коваленко були представниками Кафедри журналістики і міжнародних відносин.

Чарівна та неповторна Ольга Пахолюк – студентка Кафедри менеджменту модельного бізнесу. Цілеспрямований та життєрадісний Іван Осипов – студент Кафедри менеджменту шоу-бізнесу.

Цікава і дуже яскрава Ірина Моцар та блискавичний і емоційний Владислав Івахнов представляли на конкурсі спеціальність «Актор театру і кіно».

Фантастична і граційна Юлія Кладько та ексцентричний і непередбачуваний Артем Овсянік – учасники від Кафедри готельно-ресторанного бізнесу.

Кафедру мистецтв представляли майбутні дизайнери – витончена та аристократична Анастасія Ільїна і стильний Богдан Висоцький.

Кафедра режисури естради та масових свят – це талановита і пристрасна Тетяна Чупрак та неймовірно харизматичний Олександр Брянгін.

Гарна і віддана своїй пісенній творчості – Ярослава Могила, навчається на Кафедрі естрадного вокалу. Із фантастичним голосом і величезним бажанням творити – так, це все про нього – студента Кафедри естрадного вокалу Ігоря Степанчука.

Драйвова і запальна Аріна Файницька представляла Кафедру хореографічного мистецтва, а її партнером став справжній Джон Сноу Університету культури – Євгеній Франков – студент Кафедри хореографічного мистецтва.

До складу зіркового журі були запрошені: декан Факультету індустрії моди Людмила Дихнич; викладач Університету культури, хореограф-постановник і танцівник, художній керівник балету «Форсайт» Олександр Лещенко; шоумен, теле-, радіоведучий, журналіст Анатолій Анатоліч; відомий музичний продюсер Сергій Перман; «Міс Україна 1995», голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко та голова журі – ректор Київського університету культури Володимир Пилипів.

Перший вихід учасників був презентаційним. Кожен оригінально відтворив образ, показав свою унікальність і креатив.

Творчий конкурс оцінювався за вмінням конкурсантів розкрити свої творчі здібності, ідею, акторську майстерність та індивідуальність.

Сексуальний вихід продемонстрував відмінну фізичну форму хлопців і дівчат, граційність, відчуття ритму та пластичність.

Четвертий фінальний вихід розкрив справжній внутрішній світ конкурсантів, де оцінювалась майстерність перевтілення та створення образу.

Учасники декілька місяців старанно готувались, продумували кожну деталь свого образу, працювали над постановками, номерами, займались з хореографами, брали уроки акторської майстерності, аби довести, що кожен з них гідний почесного звання «Король і Королева Київського університету культури».

У перервах між виступами конкурсантів глядачі мали можливість насолодитись захоплюючими танцювальними виступами студентів Кафедри мистецтв та талановитого майстра хореографії Олександра Лещенка.

Михайло Поплавський засвідчив своє захоплення талановитою молоддю! Улюблені українські хіти у його виконанні щоразу викликали шквал овацій у студентів.

І от нарешті настав кульмінаційний момент головної події університету – оголошення переможців.

Королем і Королевою КУК стали – представниця Кафедри менеджменту модельного бізнесу Ольга Пахолюк та студент Кафедри готельно-ресторанного бізнесу Артем Овсянік. У подарунок кожен отримав iРhone X і подорож до романтичного й омріяного Парижа.

Молодь щиро дякувала рідним, друзям, знайомим, викладачам, режисерській групі і Михайлу Поплавському за віру, підтримку та шалені і незабутні емоції.

Освіта.ua
21.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів