Osvita.ua Вища освіта МОН і НАЗК проведуть у вишах антикорупційну роботу
МОН і НАЗК проведуть у вишах антикорупційну роботу

Відомства мають намір реалізувати антикорупційні програми у закладах вищої освіти

МОН і НАЗК проведуть у вишах антикорупційну роботу

Міністерство освіти і науки співпрацюватиме з Національним агентством з питань запобігання корупції щодо поглиблення, розширення і оновлення знань з питань дотримання антикорупційного законодавства у закладах вищої освіти. Відповідний меморандум було підписано між НАЗК та міністром освіти Лілією Гриневич.

За інформацією Міністерства освіти, документ фіксує напрями співпраці щодо розробки та реалізації антикорупційних програм у закладах вищої освіти.

Зокрема, йдеться про спільну роботу над створенням та поширенням роз’яснень у вишах з питань запобігання корупції, проведення відповідних виховних, освітніх та наукових заходів.

За словами Лілії Гриневич, цим меморандумом МОН хоче, насамперед, засвідчити наміри про співпрацю.

«Зараз ми відчуваємо необхідність у певній, навіть просвітницький, кампанії, яка допомогла б усім учасникам освітнього процесу в університетах розуміти вимоги, які ставить перед ними антикорупційне законодавство. І це не стільки питання розуміння вимог законодавства, скільки захисту своїх прав загалом», - повідомила Гриневич.

Також міністр наголосила, що відомству у цій роботі необхідна допомога Національного агентства з питань запобігання корупції.

«На жаль, ми самі не зможемо потягнути завдання з розробки програм та модулів для протидії корупції. Ми готові дати вам наш досвід та можливості, але для того, щоб наповнити ці програми якісним змістом, нам потрібні ваші фахівці», - розповіла міністр.

Освіта.ua
26.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PACUFIK
Шановна пані міністр! Для наповнення програм якісним змістом Ви створили два інститути по 350 чол у кожному. Якщо вони не в змозі потягнути завдання з розробки програм та модулів для протидії корупції для чого їх створювали? Щоб збирали матеріали для написання дисертацій-плагіатів для чиновників МОНУ? І в чому Ви ще збираєтеся просвіщати працівників освіти, Ви що справді їх за дурників маєте? Приведіть чисельність ВНЗ у відповідність з потребами ринку праці і кількість корупціонерів пропорційно зменшиться. Зрештою, що я Вас повчаю, Ви і так все добре знаєте, просто імітуєте бурхливу діяльність.
natali
гаспажа министр начните в конце концов с провинциальных нерентабельных вузов в стране, или вообще закройте эти позорные торговые лавки по реализации друг другу ученых степеней и званий, дипломов под вашим покровительством, от которых никакой пользы нет государству и гражждагам, престиж вісшего образования в нашем городишке упал до нулевой отметки! сколько можно смотреть как ловкие нечистоплотные дельцы ректора и проректора разворовуют госденьги, пример все тот же мду в мукачево на Закарпатье это же срам для всего высшего образования в целом!такие остапы бендеры дискредитируют высшую школу а вы лично закрываете глаза на все эти дела, мало того вашии подчиненные за мзду в МОН решают все дела ректору-аферистке
unforgiven 2
Гриневич буде співпрацювати з тими, що два рази на місяць собі премії виписують? Це перемога, панове!!!
реформы
Зарплата преподавателя Вуза на сегодня в разы меньше, чем у кассира супермаркета или уборщицы. Молодой кандидат наук получает в три раза меньше, чем учитель киевской школы. Человек, которому элементарно не хватает на хлеб, начинает грабить, таков конечный результат реформ МОН.
NeVat
Для реформы: Брехня - не володієш інформацією бот, або відверто брешеш
Леонид
Я к.т.н. получаю на руки чистыми 5400,- скажите, что это достойная зар. плата. При этом я оплачиваю статьи, патенты, аккредитации из своего кармана
Олександр
Погоджуюсь. 16 тарифна сітка + 15% за ктн + 20% за стаж - 20,5% податок = 5254 грн. наруки. Комунальні послуги до 3000 грн + проїзд 460 грн. (до 20грн на добу). Залишається на одяг та хліб 1794 грн (59,8 грн на добу)
Коментувати
IJXQ
Дурня на постном масле. Провокаторами взятки в першу чергу є студенти, які не ходять на заняття. Викладач друкує свої науки за гроші, які йому ніхто не дає, заплата мала, от і вся "боротьба". Треба боротися не з корупцією, а з умовами, якими вона породжується, тоді сама вона і зникне. А то створили спершу умови для корупції, а тоді борються з нею. Дурні там сидять у тому МОНі чи що?
Кузьміч
Для IJXQ: Зберуться дві брехухи і будуть вчити інших як боротися з корупцією.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!