МОН вимагає у керівництва НМУ відновити освітній процес

Відомство вважає неприпустимим зрив навчання у Національному медичному університеті

МОН вимагає у керівництва НМУ відновити освітній процес

Міністерство освіти і науки вважає неприпустимим зрив освітнього процесу у Національному медичному університеті ім. Богомольця. Про це йдеться у заяві відомства щодо ситуації навколо подій у навчальному закладі.

У Міносвіти підкреслюють, що зрив освітнього процесу відбувається адміністративним шляхом, а студенти через закриття будівель позбавлені можливості продовжувати навчання.

«Так, сьогодні студенти в НМУ імені О.О. Богомольця заявили, що, прийшовши на пари до університету, замість навчання «побачили зачинені корпуси з ланцюгами та розгублених викладачів». У результаті, навіть ті студенти, що хотіли навчатися, не змогли отримати відповідні послуги від закладу. Студенти також заявили, що «сам страйк було оголошено без врахування думки як студентського колективу, так і колективу працівників», - зазначають у МОН.

Відомство також наголошує, що для студентів, які бажають навчатись, мають бути створені умови для нормального навчального процесу.

«Студенти не можуть і не мають страждати від жодних конфліктів, зокрема управлінських», - йдеться у заяві.

У Міністерстві освіти і науки, з посиланням на норми Конституції України, нагадали адміністрації університету, що ніхто не може бути примушений до участі або до неучасті у страйку.

Також МОН звернулось до керівництва НМУ ім. Богомольця з вимогою виконати свої обов’язки та відновити освітній процес, створивши умови для навчання тих студентів, що бажають навчатись.

Як відомо, 20 лютого у Міністерстві охорони здоров'я ухвалено рішення про відсторонення від виконання обов’язків ректора Національного медичного університету Катерини Амосової. Офіційною причиною відсторонення ректора від роботи є зрив проведення в університеті ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія».

Освіта.ua
26.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кузьміч
Скоро МОН будуть посилати на три букви при таких "рехвормах" і такому керівництві.