Osvita.ua Вища освіта Мережна академія Cisco відзначила 20-річний ювілей
Мережна академія Cisco відзначила 20-річний ювілей

В Україні відзначили двадцятирічний ювілей найбільшого віртуального класу у світі

Мережна академія Cisco відзначила 20-річний ювілей

25 січня в Києві відбулася конференція «Цифрова економіка: нова реальність, нові можливості та нові навички», присвячена 20-річчю програми Мережної академії Cisco. Конференція зібрала представників академій, керівників вишів та волонтерів.

Створена в 1997 році, Мережна академія Cisco це найбільша у світі віртуальна навчальна аудиторія у сфері високих технологій. З моменту її заснування можливістю навчатися в академії безкоштовно скористалися 7,8 млн людей. Сьогодні за програмою Мережної академії Cisco навчається понад мільйон слухачів зі 180 країн світу.

Перша мережна академія Cisco в Україні відкрилась в 1999 році на базі Тернопільського національного технічного університету. Сьогодні у всіх областях країни працюють понад 300 академій Cisco, а загальна кількість випускників цих закладів перевищила 60 тисяч людей, причому 20% із них - представники прекрасної статі.

Програма починалася з курсів із проектування, будівництва й експлуатації мереж. Зараз портфоліо програми також містить підготовку з низки інших напрямів: кібербезпека, Інтернет речей, операційні системи, програмування та підприємництво».

Курси Мережної академії Cisco схвалені Міністерством освіти України для викладання в старших класах школи. Більшість українських шкіл, коледжів та університетів включили програму Мережної академії до свого навчального процесу. Першим вищим навчальним закладом, який запровадив курс Cisco у навчальний процес, став Національний університет «Києво-Могилянська академія».

Пріоритети розвитку програми академій в Україні на 2018 рік — залучення студентів на навчання за програмами «Кібербезпека» і «Інтенерт речей», використання в навчальному процесі порталу Cisco DevNet і залучення дівчат до ІТ-сфери.

Більш детальну інформацію про роботу програми в Україні розміщено у Facebook на сторінці Cisco Networking Academy Ukraine.

Освіта.ua
08.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!