Osvita.ua Вища освіта МОН проаналізує проблеми вишів з оплатою за тепло
МОН проаналізує проблеми вишів з оплатою за тепло

Не пізніше 19 лютого відомство має поінформувати Кабінет Міністрів про результати роботи

МОН проаналізує проблеми вишів з оплатою за тепло

У Міністерстві освіти і науки створена робоча група, яка має здійснити аналіз проблемних питань господарської діяльності закладів вищої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

До складу групи включено чиновників МОН та інших міністерств, завданням яких стане вивчення питань, пов'язаних з оплатою закладами вищої освіти комунальних послуг та спожитих енергоносіїв.

Департаменту вищої освіти МОН доручено не пізніше 19 лютого 2018 року поінформувати Кабінет Міністрів про результати роботи робочої групи.

Як відомо, більшість українських університетів застосовують практику призупинення аудиторних занять студентів у зимовий період, що насамперед пов'язане з економією коштів в опалювальний період.

Освіта.ua
08.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
приїхали
Дуже вчасно, вже весна на носі. У нас (КНУ Шевченка) колектив обурений, коли грошей немає на опалення, студентів розігнали, ректор купує собі за мільйони віллу в Іспанії, не скриваючи, просто цинічно та гидко. Куди МОН дивиться чи, мабуть, прикриває крадіїв… Батьки у грудні не раз дзвонили і прибігали, як це - заплатили такі шалені кошти, більше 40 тис. на рік, а їх так кинули, все це дистанційне навчання – замилювання очей.
людина
Мон также нужно проанализировать проблемы с нагрузкой преподавателей в связи с урезанием часов на изучение базовых предметов и ситуацию с урезанием ставок в свете экономии бюджетных денег.
мама
Департаменту і середньої освіти МОН не похибіло би проінспектувати і школи. Як відомо, у більшості шкіл, особливо Іршавського району Закарпатської області повністю призупинено опалювання шкіл (класних приміщень) з 30 грудня 2017 року крім 15, 16, 17 січня 2018р. З 12 лютого 2018 року відновлюється навчання після карантину. В які класи учні ввійдуть, на які стільці (мається на увазі теплі чи холодні) вони сядуть, коли влада буде думати про наше майбутнє? І що влада, особливо Іршавська РДА і РайРАДа має на увазі читаючи рядки: "Діти - майбутнє НАЦІЇ" , яке: ХВОРЕ чи ЗДОРОВЕ

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!