ЄІП допоможе 7 вишам покращити енергоефективність

Європейський інвестиційний банк надасть 160 млн євро на енергоефективність вишів

ЄІП допоможе 7 вишам покращити енергоефективність

МОН та Європейський інвестиційний банк узгодили основні питання відбору українських вишів до другої фази проекту «Вища освіта України», що спрямований на покращення енергоефективності університетів та оновлення їх наукового обладнання. Про це повідомили у прес-службі МОН.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, в Україні існує велика проблема з енергоефективністю в університетах, що пов'язано зі старими, надто великими чи занедбаними приміщеннями.

«Ми вперше впродовж останніх 2 років інтенсивно інвестуємо в капітальні ремонти ВНЗ, хоча цього поки теж недостатньо. Водночас разом з Європейським інвестиційним банком ми розробили та впроваджуємо проект для покращення енергоефективності в наших університетах. Його загальна вартість – 160 млн євро. Зараз починається перша черга проекту, і в 7 вишах проводитимуть серйозні заходи для енергозбереження та оптимізації управлінських процесів енергоспоживання», – зазначила міністр.

Під час першого етапу роботи з енергозбереження планується здійснити в будівлях Національного технічного університету «Львівська політехніка», Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка, Чернігівського національного технологічного університету, Сумського державного університету, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Вінницького національного технічного університету.

У цих університетах вже проведений енергетичний аудит, за підсумками якого визначено обсяг робіт.

Планується, що у результаті учасники проекту мають значно знизити рівень енергоспоживання.

Освіта.ua
18.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
Почему в списке нет КНУ? Там ведь корпуса холодные есть.