КНУ: перервати заняття попросили студенти

У Київському національному університеті підтвердили перерву в аудиторному навчанні до 01 березня

КНУ: перервати заняття попросили студенти

У Київському національному університеті ім. Шевченка заявляють, що двомісячна зимова перерва в аудиторному навчанні вишу викликана проханням студентів, які висловили бажання відзначити новорічно-різдвяні свята, а також їх небажанням перебувати в навчальних корпусах в зимовий період. Відповідна заява опублікована Центром комунікацій КНУ у відповідь на інформацію ЗМІ про розпуск студентів вишу на двомісячні канікули.

«Навесні 2017 року Студентський парламент Університету, як орган студентського самоврядування, звернувся до ректорату з проханням при формуванні графіку навчального процесу на 2017/2018 навчальний рік урахувати можливість відзначення студентами новорічно-різдвяних свят та зменшення перебування в навчальних корпусах в найхолодніший зимовий період», - йдеться у заяві.

Також у виші зазначають, що відповідно із законом «Про вищу освіту» КНУ сформував графік навчального процесу на 2017/2018 навчальний рік з урахуванням пропозицій студентського самоврядування.

«Цей графік був затверджений розпорядженням ректора за №42 від 20.03.2017 р., оприлюднений на офіційному веб-сайті Університету та доведений до відома викладачів, студентів і співробітників шляхом розміщення на стендах офіційної інформації факультетів (інститутів, коледжів, ліцею)», - наголошують в університеті.

У виші повідомили, що графіком заплановано проведення зимових канікул з 01.01.2018 року до 23.01.2018 року, а другий семестр триватиме з 24 січня до 30 червня.

Разом з тим в університеті зазначають, що у другому семестрі проведення аудиторного навчання передбачено з 01 березня до 08 червня 2018 року.

«На період з 24.01.2018 р. по 28.02.2018 р. факультети та інститути планують проведення навчальних та виробничих практик поза межами Університету, написання курсових та дипломних робіт, а також виконання завдань самостійної роботи. Такий графік погоджений з Первинною профспілковою організацією Університету та Студентським парламентом Університету», - йдеться у повідомленні.

У КНУ також попросили не використовувати чутки, домисли та фейки.

 

Освіта.ua
17.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Возмущенная мама
Появился! Спасибо! Пускай в Ваших домах и на работе всегда будет тепло и уютно!
Возмущенная мама
Почему убрали вчерашний мой пост и вместе с ним все остальные отзывы? Я что написала не правду? Почему в общежитиях КНУ им. Шевченко ОТКЛЮЧИЛИ ОТОПЛЕНИЕ? На улице стоят такие морозы, а дети вынуждены жить в холоде. Студенты оплачивают свое проживание в общежитиях наперед, но вынуждены убивать свое здоровье. И это лучший ВУЗ страны. Позор!!!! Созванивалась с родителями, чьи дети учатся в обычных университетах Киева, у них тепло. Так что происходит с отоплением общежитий по ул. Ломоносова, КНУ им. Т. Г. Шевченко??????? P.S. Опять удалите сообщение или вообще не пропустите? А как же здоровье молодежи, будущего Украины? Мой ребенок так мечтал учиться именно в КНУ и что взамен?
Возмущенная мама
Хорошо, корпуса на ВДНХ не прогреваются, допустим. Но почему в общежитиях КНУ им. Т.Г.Шевченко ОТКЛЮЧИЛИ ОТОПЛЕНИЕ ????? Сын сегодня утром заехал в общежитие, звонит и говорит, что батареи холодные. Вы представляете что делается в комнате в такой мороз!!?? Студенты исправно такие деньги платят, а в общежитии холодно. Как руководство ВУЗа ответит на это безобразие. Как заниматься в таких условиях? Может руководство не в курсе? Так наведите порядок. Позвонила родителям, чьи дети учатся в других менее престижных университетах, там все хорошо. Так что мешает полноценно отапливать здание, за отопление которого студенты заплатили? Общежитие на ул. Ломоносова, 37.
Официально
https://censor.net.ua/photo_news/3045287/otpusk_poroshenko_na_maldivah_stoil_okolo_polumilliona_dollarov_shemy_fotovideo
Геннадий
Надо сказать, что аудитории Киевского университета отапливались даже во время Гражданской войны 1918-1920 годов. Были проблемы при гитлеровской оккупации, но сама программа Третьего рейха для восточных территорий не предполагала сохранение там учебных заведений, равно как поддержание более-менее нормальных условий жизни. Нынешний уровень Украины — это примерно уровень Дагомеи, существовавшей с 1645 по 1900 год. Как раз примерно совпадает со временем правления династии Романовых. Только, в отличие от Романовых, короли Дагомеи так и не создали актуальные для их времени науку и промышленность, хотя оружие в Европе закупали.
Профі
Для Геннадий: іде війна, грошей немає!! Це ясно?!! Але треба щоб парламент , уряд, мон створили умови для виходу із кризи. А департамент вищої освіти мон, профільний заступник- непрофесіонали!!! Неспроможні до творення, конструктива , діалогу...
Чомусик
Для профі: " Іде війна"... А чому ж тоді наші можновладці дозволили під час новорічних свят відпочивати " по закордонах" на яхтах та ін.? Не задавали собі таке питання? А?
людина
А перед зимовими канікулами ще й зарплати собі коханим підвищили.
Коментувати
Anna
Ну а вообще зимой в КНУ (особенно в тех корпусах что на ВДНХ) без пуховика находится невозможно и лучше уж дистанционное обучение. Но то что КНУ не может нормально отопить корпуса не есть ок.
Anna
Опрос уровень боженька. Какбы откуда большинство людей может знать сколько денег есть в бюджете университета и как ими распоряжаются? Да и понятие "высокие" очень относительное...
Юля
Тупее отмазки не придумать )))))
Вадим
Дуже мудро поступили. А що краще мучити студентів у холодних аудиторіях?
людина
Для Вадим: Краще нормально опалювати аудиторії за кошти, які витрачаються на оплату житла і помічників депутатів. І не майбутніх фахівців висилати на дистанційку, а побудувати гуртожиток для обраних для їх проживання на правах відомчого житла.
!
Кстати, у помощников депутатов зарплата 40000 грн. А их полезность...сомнительна. Так, тёплое местечко для друзей, подруг, любовниц. Сколько можно бюджетных денег сэкономить, " оптимизировав" штаты Верховной Рады. На отопление бы точно хватило.
Коментувати