Osvita.ua Вища освіта КНУ: перервати заняття попросили студенти
КНУ: перервати заняття попросили студенти

У Київському національному університеті підтвердили перерву в аудиторному навчанні до 01 березня

КНУ: перервати заняття попросили студенти

У Київському національному університеті ім. Шевченка заявляють, що двомісячна зимова перерва в аудиторному навчанні вишу викликана проханням студентів, які висловили бажання відзначити новорічно-різдвяні свята, а також їх небажанням перебувати в навчальних корпусах в зимовий період. Відповідна заява опублікована Центром комунікацій КНУ у відповідь на інформацію ЗМІ про розпуск студентів вишу на двомісячні канікули.

«Навесні 2017 року Студентський парламент Університету, як орган студентського самоврядування, звернувся до ректорату з проханням при формуванні графіку навчального процесу на 2017/2018 навчальний рік урахувати можливість відзначення студентами новорічно-різдвяних свят та зменшення перебування в навчальних корпусах в найхолодніший зимовий період», - йдеться у заяві.

Також у виші зазначають, що відповідно із законом «Про вищу освіту» КНУ сформував графік навчального процесу на 2017/2018 навчальний рік з урахуванням пропозицій студентського самоврядування.

«Цей графік був затверджений розпорядженням ректора за №42 від 20.03.2017 р., оприлюднений на офіційному веб-сайті Університету та доведений до відома викладачів, студентів і співробітників шляхом розміщення на стендах офіційної інформації факультетів (інститутів, коледжів, ліцею)», - наголошують в університеті.

У виші повідомили, що графіком заплановано проведення зимових канікул з 01.01.2018 року до 23.01.2018 року, а другий семестр триватиме з 24 січня до 30 червня.

Разом з тим в університеті зазначають, що у другому семестрі проведення аудиторного навчання передбачено з 01 березня до 08 червня 2018 року.

«На період з 24.01.2018 р. по 28.02.2018 р. факультети та інститути планують проведення навчальних та виробничих практик поза межами Університету, написання курсових та дипломних робіт, а також виконання завдань самостійної роботи. Такий графік погоджений з Первинною профспілковою організацією Університету та Студентським парламентом Університету», - йдеться у повідомленні.

У КНУ також попросили не використовувати чутки, домисли та фейки.

 

Освіта.ua
17.01.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Возмущенная мама
Появился! Спасибо! Пускай в Ваших домах и на работе всегда будет тепло и уютно!
Возмущенная мама
Почему убрали вчерашний мой пост и вместе с ним все остальные отзывы? Я что написала не правду? Почему в общежитиях КНУ им. Шевченко ОТКЛЮЧИЛИ ОТОПЛЕНИЕ? На улице стоят такие морозы, а дети вынуждены жить в холоде. Студенты оплачивают свое проживание в общежитиях наперед, но вынуждены убивать свое здоровье. И это лучший ВУЗ страны. Позор!!!! Созванивалась с родителями, чьи дети учатся в обычных университетах Киева, у них тепло. Так что происходит с отоплением общежитий по ул. Ломоносова, КНУ им. Т. Г. Шевченко??????? P.S. Опять удалите сообщение или вообще не пропустите? А как же здоровье молодежи, будущего Украины? Мой ребенок так мечтал учиться именно в КНУ и что взамен?
Возмущенная мама
Хорошо, корпуса на ВДНХ не прогреваются, допустим. Но почему в общежитиях КНУ им. Т.Г.Шевченко ОТКЛЮЧИЛИ ОТОПЛЕНИЕ ????? Сын сегодня утром заехал в общежитие, звонит и говорит, что батареи холодные. Вы представляете что делается в комнате в такой мороз!!?? Студенты исправно такие деньги платят, а в общежитии холодно. Как руководство ВУЗа ответит на это безобразие. Как заниматься в таких условиях? Может руководство не в курсе? Так наведите порядок. Позвонила родителям, чьи дети учатся в других менее престижных университетах, там все хорошо. Так что мешает полноценно отапливать здание, за отопление которого студенты заплатили? Общежитие на ул. Ломоносова, 37.
Официально
https://censor.net.ua/photo_news/3045287/otpusk_poroshenko_na_maldivah_stoil_okolo_polumilliona_dollarov_shemy_fotovideo
Геннадий
Надо сказать, что аудитории Киевского университета отапливались даже во время Гражданской войны 1918-1920 годов. Были проблемы при гитлеровской оккупации, но сама программа Третьего рейха для восточных территорий не предполагала сохранение там учебных заведений, равно как поддержание более-менее нормальных условий жизни. Нынешний уровень Украины — это примерно уровень Дагомеи, существовавшей с 1645 по 1900 год. Как раз примерно совпадает со временем правления династии Романовых. Только, в отличие от Романовых, короли Дагомеи так и не создали актуальные для их времени науку и промышленность, хотя оружие в Европе закупали.
Профі
Для Геннадий: іде війна, грошей немає!! Це ясно?!! Але треба щоб парламент , уряд, мон створили умови для виходу із кризи. А департамент вищої освіти мон, профільний заступник- непрофесіонали!!! Неспроможні до творення, конструктива , діалогу...
Чомусик
Для профі: " Іде війна"... А чому ж тоді наші можновладці дозволили під час новорічних свят відпочивати " по закордонах" на яхтах та ін.? Не задавали собі таке питання? А?
людина
А перед зимовими канікулами ще й зарплати собі коханим підвищили.
Коментувати
Anna
Ну а вообще зимой в КНУ (особенно в тех корпусах что на ВДНХ) без пуховика находится невозможно и лучше уж дистанционное обучение. Но то что КНУ не может нормально отопить корпуса не есть ок.
Anna
Опрос уровень боженька. Какбы откуда большинство людей может знать сколько денег есть в бюджете университета и как ими распоряжаются? Да и понятие "высокие" очень относительное...
Юля
Тупее отмазки не придумать )))))
Вадим
Дуже мудро поступили. А що краще мучити студентів у холодних аудиторіях?
людина
Для Вадим: Краще нормально опалювати аудиторії за кошти, які витрачаються на оплату житла і помічників депутатів. І не майбутніх фахівців висилати на дистанційку, а побудувати гуртожиток для обраних для їх проживання на правах відомчого житла.
!
Кстати, у помощников депутатов зарплата 40000 грн. А их полезность...сомнительна. Так, тёплое местечко для друзей, подруг, любовниц. Сколько можно бюджетных денег сэкономить, " оптимизировав" штаты Верховной Рады. На отопление бы точно хватило.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!