Osvita.ua Вища освіта За кошти бюджету надрукують три підручники для профосвіти
За кошти бюджету надрукують три підручники для профосвіти

МОН затверджений перелік підручників для учнів закладів професійної освіти, що видадуть у 2017 році

За кошти бюджету надрукують три підручники для профосвіти

Міністерством освіти і науки затверджений перелік підручників для учнів закладів професійної освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2017 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До переліку літератури для учнів закладів професійної освіти, що буде видана коштом державного бюджету, включено три назви підручників: «Основи обробки та програмування на верстатах з числовим програмним керуванням», «Допуски, посадки та технічні вимірювання»  та «Зварювання, різання і контроль якості при виробництві металоконструкцій».

Забезпечити видання та доставку підручників для учнів закладів професійно-технічної освіти доручено Інституту модернізації змісту освіти.

Освіта.ua
06.12.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven
Безкоштовних підручників з інформатики для 5-6 класів немає і не буде, хоч стаття 4 закону Про освіту "...гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України."
SSS
А стандарти ОКХ і ОПП не пробують спочатку створити?
Колесниченко Татьяна
С 2010 года нет учебников по химии, биологии, физики, математики за 11-й класс, и это никого не волнует. А как же сдавать ЗНО?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!