Створена група з проведення ЗНО для вступу у магістратуру

До складу групи включено представників міністерства, вишів та експертного середовища

Створена група з проведення ЗНО для вступу у магістратуру

Міністерством освіти і науки створено робочу групу з питань організації та проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням технологій ЗНО для вступу в магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» в 2018 році. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

До складу групи включено представників міністерства, закладів вищої освіти та експертного середовища.

Робочій групі доручено здійснити організаційне та аналітичне забезпечення проведення вступних випробувань, що будуть проведені з використанням технологій ЗНО, для вступу на магістерський рівень вищої освіти.

Більше про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
28.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мечислав
Повні недоумки!! Польща, словаччина, угорщина... берут наших дітей до своїх вишів всіх підряд. , хто може і хоче, а ці - ставлять перерепони всілякі!! Чому???? Бо вороги , продані за три копійки ворожі... Хто поіменно:: Шаров . Колтунець . І Львіський чудо - Юда Юрій ...,??
І таке буває
Чому лише за цими двома спеціальностями? Наводити порядок треба по всіх напрямах, а то іноді доходить до казусів, коли бакалавр з середнім балом 2,8 за 5-тибальною шкалою, якого не з одної дисципліни залишали на повторні курси і буквально в останню мить допустили до державних іспитів, раптом показує стовідсотковий результат при вступі в магістратуру.