В Україні введуть іспит з української мови як іноземної

В уряді кажуть, що вирішити питання із запровадженням іспиту необхідно якомога швидше

В Україні введуть іспит з української мови як іноземної

В Україні виникла потреба у впровадженні міжнародно визнаного сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної. Про це йшлося на нараді, у який взяли участь віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, міністр освіти Лілія Гриневич, представники МЗС, Національної академії наук, закладів вищої освіти і громадських організацій.

В уряді повідомляють, що потреба у впровадженні сертифікаційного іспиту виникла через зростання кількості громадян, які хочуть підтверджувати своє знання української мови.

Важливим етапом запровадження сертифікаційного іспиту є затвердження стандарту, який відповідатиме нормативним документам CEFR (Common European Framework of Reference Спільна  Європейська Система Баз Даних), рекомендованих резолюцією Ради ЄС.

За словами віце-прем’єра, вирішити організаційні питання із запровадженням сертифікаційного іспиту необхідно якомога швидше.

За результатами наради було ухвалене рішення щодо створення робочої групи за участі провідних мовознавців і практикуючих викладачів, яка до кінця року узагальнить усі існуючі підходи та напрацює єдиний стандарт для складання сертифікаційного іспиту з української мови як другої/ іноземної.

Освіта.ua
24.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PTAha
Поясніть, будь ласка, для кого це буде запроваджено та чи не буде обов’язковим?
Іван
Що це kdkdkdkdkjckckd. Cmckfk. Fkfkf. dkdkdkdk. Fkfkfkfk https://www.facebook.com
1
Де взяти підручники для вивчення української мови як іноземної?
бароко
Для 1: Іван Ющук "Я выучу украинский язык". Чудовий підручник. Особливо стане у пригоді зросійщеним.
Коментувати