Майже третина науковців хочуть змінити роботу

28% опитаних науковців України розглядають можливість залишити роботу на користь іншої діяльності

Майже третина науковців хочуть змінити роботу

28% опитаних науковців розглядають можливість залишити роботу науковця на користь іншої діяльності. Про це йдеться у результатах дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» серед працівників наукових установ Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова.

Основною причиною бажання полишити наукову діяльність ті, хто має намір це зробити, назвали незадовільний рівень оплати праці (87%). 57% сказали, що хочуть змінити роботу через недостатній рівень фінансування їхніх наукових розробок, 41% – через розчарування у розвитку української науки, 19% – через бажання реалізовуватися в іншій сфері, 10% – через неактуальність розробок, яким займається опитуваний.

60% опитаних сказали, що найважливіше, що вони отримують сьогодні від своєї наукової діяльності є задоволення від улюбленої справи.

Лише 14% зазначили, що отримують наукове визнання, 10% – практичне втілення результатів, 5% – фінансову винагороду.

Натомість на запитання «Що б Ви хотіли отримувати від своєї наукової діяльності у найближчому майбутньому» 46% опитаних зазначили, що хотіли б отримувати фінансову винагороду, ще 24% говорили про практичне втілення результатів, 13% – наукове визнання, і лише 9% – про задоволення від улюбленої справи.

Освіта.ua
10.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Львів'янка
Стаття дає нуль інформації. Розчарування в професії не залежить від професії. В кожній професії важливі і зарплата, і витрачений час на роботу, і натхнення та інше. Пуста стаття, фі, фі!
Лебедь
Покерують заходенці в мон ще трохи , то про науку в Україні будемо в історії лише читати!!
Сисадмин
Для Лебедь: Идиот! Причем тут западенцы? Проблема комплексная в образовании!
Коментувати
Zorro
Пипец такой стране где наука совсем не в тренде!!!!