Важливо розвинути оцінку якості вищої освіти, - Гриневич

Незалежне оцінювання якості освіти дозволить абітурієнтам побачити реальну картину

Важливо розвинути оцінку якості вищої освіти, - Гриневич

У сфері вищої освіти нам важливо нарешті розвинути незалежну оцінку якості вищої освіти. Про це під час зустрічі з освітянами сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, через незалежне оцінювання якості вищої освіти абітурієнти і суспільство зможуть побачити реальну картину – які виші справді надають якісну освіту, а які не можуть це зробити.

«Цього року ми провели вперше незалежне вступне випробування на магістратуру з «Права». Сьогодні у нас 350 ВНЗ готують бакалаврів «Права». Трохи згодом ми представимо результати і покажемо, наскільки якісно кожен із закладів готує студентів у цій сфері. Виходячи з цих результатів ми маємо переконливі аргументи на користь розробки реальних механізмів незалежної оцінки якості вищої освіти», – додала міністр.

Освіта.ua
29.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Илона
Достоинства обращения в «Курсовичок» очевидны. Проекты пишутся в полном соответствии с существующими на данный момент требованиями в высших учебных заведениях России. Заказать курсовую можно как на русском языке, так и на английском, немецком и на многих других языках. Написание занимает короткое время: 5-6 дней для курсовых, до 4 недель для магистерских или бакалаврских проектов. http://zakazat-kursovik.kiev.ua/
Ближній
Чи не запізно розвивати незалежну оцінку якості вищої освіти? Коли нестача грошей, як підкреслює міністр. чому через незалежне оцінювання можна побачити реальну картину? можна просто через оцінювання за допомогою перевірок МОн, ДІНЗ, ліцензій, акредитацій, вистроїти правдиву картину внз в справі надання якісної освіти Дуже багато чому?
Tet-a-tet
Попри всю повагу до того, що зараз робить МОНУ для покращення роботи ВНЗ не можу зрозуміти, чому Ви не використовуєте такий швидкий і дієвий механізм як позбавлення ліцензії. У Німеччині трохи більше 200 ВНЗ і населення удвічі більше ніж в Україні. У нас понад 600 ВНЗ на 45 млн. і маса претензій до якості викладання у ВНЗ. Чого ми чекаємо, коли дипломи наших вишів майже ніде у Європі не визнають, особливо медичні? У багатьох ВНЗ парта,дошка і крейда, от і вся мат.техн база. Що то за університет з трьома факультетами, прийшлими викладачами з інших вишів,відсутністю лабораторій і т.д? Ну яке незалежне оцінювання потрібне для того, щоб усе це побачити? Програму, яку можна пройти за три роки розтягують на чотири, аби подоїти кошти зі студентів за навчання. І після цього виявляється, що таких спеціальностей на ринку праці не потрібно. Або як може інститут бути ВНЗ, коли у всьому світі вони функціонують при академічних ВНЗ,МОН що, цього не бачить?
Римар
Для Tet-a-tet: чиста провокація!!! І напевне - брехня!!! Де в нас є триста вузів?? Вдвічі менше. А в ФРН вдвічі більше. Завдання: дискредитація української освіти!!
Tet-a-tet
Читайте офіційну інформацію і лише потім звинувачуйте когось в дискредитації. В Україні функціонує 680 ВНЗ, державних і приватних.Це майже утричі більше ніж у ФРН.
Коментувати