Курс «Дизайн-мислення для інновацій»

В Україні стартує безкоштовний он-лайн курс «Дизайн-мислення для інновацій» на платформі Prometheus

Курс «Дизайн-мислення для інновацій»

30 жовтня 2017 року на платформі Prometheus стартуватиме он-лайн курс «Дизайн-мислення для інновацій».

Цей курс є частиною освітнього проекту благодійної організації «Фонд Випускників України», яка отримала дозвіл від Школи бізнесу Дарден (США) на переклад та запуск їхнього курсу «Design Thinking for Innovation». Для України це справді прецедент: вперше курс, який розміщений на платформі Coursera, буде перекладений та адаптований для українських слухачів.

Дизайн-мислення використовується для створення інновацій у провідних міжнародних компаніях, викладається у найкращих бізнес-школах та університетах світу та є важливою складовою навчання у Стенфордському університеті. До сьогоднішнього дня в Україні курси по дизайн-мисленню викладали лише для вузької і забезпеченої аудиторії. Тепер же, завдяки старту онлайн-курсу «Дизайн-мислення для інновацій», будь-хто в Україні зможе безкоштовно опанувати основи цієї методики.

Дизайн-мислення – це успішна та ефективна методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії як Google, Apple, Samsung, IBM, IKEA та інші. Тому й не дивно, що до реалізації старту курсу в Україні долучилося багато доброчинців, волонтерів та партнерських організацій (UA: Суспільне Мовлення, Grammarly, kmbs, LvBS, Про.Світ та інші).

Особливої уваги заслуговує авторка курсу Джин Лідтка — професорка і викладачка Школи бізнесу Дарден університету Вірджинії, США. Лідтка є визнаним міжнародним експертом з дизайн-мислення і співавтором таких світових бестселерів як «Проектне мислення для вирішення проблем» і «Думай як дизайнер».

Організатори проекту запевняють, що завдяки курсу усі охочі зможуть побачити дизайн-мислення в дії, дізнатись про його методи, проаналізувати власний спосіб мислення, спробувати застосувати знання на свої персональних викликах і переконатись у дієвості інноваційних рішень, які ми створюємо за допомогою дизайн-мислення.

Курс складається із відео-лекцій, обговорення можливостей і фінального завдання. Модераторами курсу є провідні експерти з дизайн-мислення: Анна Юрченко, Олександр Акименко, Оксана Гошва та Лілія Боровець.

Для учнів, студентів, викладачів та інших представників освітньої сфери, які проходитимуть курс, буде створено окремий напрямок для обговорення на форумі та оголошено конкурс із грошовими винагородами. Мета проекту – допомогти використовувати інструменти дизайн-мислення для покращення навчального досвіду та створення інновацій в українській освіті.

Для участі в проекті необхідно зареєструватись на платформі Prometheus.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Курс «Дизайн-мислення» є безкоштовним та триватиме 5 тижнів. Після його завершення учасники матимуть змогу отримати сертифікат від Prometheus.

Також команда «Фонду Випускників України» додатково проведе для слухачів курсу безкоштовні навчальні зустрічі у Києві та Львові. Дізнатися детальнішу інформацію про цей проект та підтримати фінансово наступні освітні проекти можна на веб-сторінці Фонду.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
21.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів