Еразмус+ запрошує на семінар з якості вищої освіти

Захід буде спрямований на забезпечення якості вищої освіти та університетського врядування

Еразмус+ запрошує на семінар з якості вищої освіти

Національний Еразмус+ офіс в Україні в співпраці з Представництвом ЄС в Україні та Міністерством освіти і науки проведе семінар «Процедури, інструменти та критерії в межах системи забезпечення якості вищої освіти».

Захід спрямований на реформування вищої освіти за кластерами – забезпечення якості та університетське врядування, на яких фокусуються результати проектів Темпус та Еразмус+ та відбудеться за підтримки місії технічної допомоги Виконавчого агентства з питань культури, освіти та аудіовізуальних засобів (EACEA).

Організатори заходу зазначають, що всі учасники отримають рекомендації щодо розвитку внутрішньої та зовнішньої систем забезпечення якості вищої освіти, процедур, підходів, методів, інструментів, критеріїв оцінювання якості відповідно до ESG.

Формат семінару передбачає виступи Національних експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус+, а також європейського експерта з якості, професора Люсьєна Болярта (Lucien Bollaert), одного із розробників Стандартів та рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG) та дискусію в групах щодо ролі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівництва ВНЗ, викладачів, студентів і роботодавців у забезпечення якості в рамках розвитку стандартів вищої освіти та акредитації, освітніх програм і НРК, урядування та автономії.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Семінар відбудеться 12 вересня з 9:00 до 16:30 за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 52-A (Національна академія педагогічних наук України).

Мови заходу українська та англійська (переклад забезпечується).

Участь у семінарі є безкоштовною, учасники забезпечуються кава-брейками. Вартість проїзду не відшкодовується.

Для участі в семінарі необхідна реєстрація. Підтвердження про реєстрацію буде надіслане на електронну пошту учасника до 14:00, 11 вересня 2017. Кількість місць обмежена.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (044) 286-66-68, 332-26-45, Катерина.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
05.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів