КНУ Шевченка - найбільший боржник Київенерго

Київський національний університет заборгував за теплоенергію майже дев’ять мільйонів гривень

КНУ Шевченка - найбільший боржник Київенерго

Київський національний університет ім. Шевченка є найбільшим боржником «Київенерго» за спожиту теплоенергію серед державних установ. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

За повідомленням Київенерго, борг університету складає 8,9 млн грн. Також, серед боржників опинився ще один український університет — Київський політехнічний інститут ім. Сікорського. Борг одного з найкращих технічних університетів країни складає 3,7 млн грн.

У повідомленні Київенерго також зазначається, що через накопичені борги компанія не може розрахуватись за спожите тепло перед постачальниками та транспортувальниками газу, внаслідок чого частина Києва відключена від гарячої води.

Освіта.ua
16.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Додо
Хех не дивно.. МОН профінансував підвищення заробітної плати за рахунок коштів на оплату комунальних послуг, тобто просто не затвердив необхідних коштів у кошторисах закладів.. така ситуація по всій Україні...
Из Одессы
Для Додо: А мы, жильцы многоквартирных домов, будем формировать повышенную зарплату (9,000) работникам ЖКХ путем переплаты за коммунальные услуги по тарифу 5 грн за 1 кубометр с квартиры. Кстати, а где те услуги? Ремонт подъездов, установка теплосчетчиков, уборка - все за счет жильцов. И кстати, дворников с нового года в глаза не видела.
Коментувати