У вересні пройде фестиваль інновацій

Метою проведення заходу є популяризація розробок українських інноваторів та залучення інвесторів

У вересні пройде фестиваль інновацій

Міністерство освіти і науки разом з Науковим парком КНУ проведе Всеукраїнський фестиваль інновацій. Фестиваль відбудеться 27-29 вересня 2017 року.

Метою заходу є популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, а також залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

У рамках заходу буде проведено конкурс стартапів, презентації венчурних фондів та конференція, присвячена проблемам нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності.

Участь у конкурсі стартапів можуть взяти розробки вищих навчальних закладів, що належать до сфери управління МОН, а також школи та іншими навчальні заклади системи середньої освіти.

Участь в конкурсі можуть брати розробки на стадії готовності не менш як дослідний зразок.

Конкурс стартапів міститиме два напрями: соціальні інновації та економічно спрямовані інновації. Оцінювання буде проводитись за такими підгрупами: авторські колективи, які на 75 % або більше складаються зі студентів, школярів або учнів, та інші авторські колективи.

Попередній відбір учасників конкурсу триватиме до 31 липня.

У разі зацікавленості потенційні учасники мають надати заявку та коротку презентацію про проект в електронному вигляді на адресу chayka@mon.gov.ua. Контактний телефон: 044 287 82 55.

Освіта.ua
13.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів