Osvita.ua Вища освіта Кафедрі PR Університету культури - 20 років!
Кафедрі PR Університету культури - 20 років!
На правах реклами

В Університеті культури відбулись урочистості з нагоди 20-річчя Кафедри PR за участю зіркових випускників вузу

Кафедрі PR Університету культури - 20 років!

В Університеті культури відбулись урочистості з нагоди 20-річчя Кафедри PR. На свято були запрошені зіркові випускники кафедри, студенти та корифеї українського PR.

Кафедра PR була заснована в 1996 році і стала першою кафедрою в Україні, що розпочала підготовку фахівців за спеціальністю «Менеджер зв’язків з громадськістю». Біля витоків створення кафедри стояли: Михайло Поплавський, В’ячеслав Моісеєв, Леонід Новохатько, Тамара Гуртовенко.

Із 2007 року кафедра почала готувати фахівців з напряму підготовки «Реклама та зв’язки з громадськістю».

За роки свого існування кафедра випустила справжніх професіоналів у сфері реклами та PR. Випускники володіють сучасними соціальними, економічними, правовими та політичними знаннями, вміють проводити дослідження в різних сферах суспільного життя, володіють навичками в галузі комунікацій та маркетингу; працюють у банківській, туристичній, страховій сферах, в інформаційних агенціях та засобах масової інформації, у державних органах влади, рекламних та PR-агенціях, консалтингових і торгівельних компаніях України й світу.

Викладачами кафедри є провідні фахівці сфери PR, політтехнологи, журналісти, політологи, рекламісти, які мають чималий практичний досвід.

Сучасна історія Кафедри PR базується на тренінгах і майстер-класах з відомими людьми, яскравих заходах для студентів, творчих зустрічах. Молодь здобуває освіту в Університеті культури за новітніми європейськими навчальними планами. Починаючи вже з перших курсів навчання студенти проходять професійну практичну підготовку в провідних організаціях і установах країни.

Головним ідейним натхненником свята став завідуючий кафедрою PR, професор, доктор наук  Михайло Поплавський.

«Сьогодні епохальна історична подія в Університеті –  Кафедра PR святкує своє 20-річчя.

Радий бачити наших зіркових випускників, викладачів і студентів. Я гордий тим, що ми стояли біля витоків українського піару. Кафедра PR була першою і залишається кращою!

PR-менеджер – професія 21 століття! Кожен з випускників знайшов свою зіркову дорогу. Ми формуємо у студентів філософію лідерів, філософію переможців!

Виховуйте в собі наполегливість, характер, внутрішній стержень, волю до перемоги. Не бійтеся ставити високі цілі. Атакуйте життя. Реалізуйте свої здорові творчі амбіції. Ваше майбутнє у ваших руках», – сказав Михайло Поплавський.

Зіркова команда випускників Кафедри PR поділилась враженнями і думками. Навчання в Університеті культури стало яскравою сторінкою в їхньому житті.

За словами випускників, викладачі змогли донести до них не тільки теоретичні знання, а й виховати з молоді успішних та цілеспрямованих особистостей.

Молодшим колегам зіркові піарники побажали самовдосконалення, фахового розвитку, вдалих проектів та втілення професійних мрій.

Завершилось святкування 20-річчя Кафедри PR спільною фотосесією зіркових випускників з їх наставниками,  врученням пам’ятних подарунків та святковим фуршетом.

Освіта.ua
08.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
babystars.com.ua
як це чудово. свято це завжди свято!!! ви найкращі!!! бажаю всім добра та миру!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!