У міністра освіти з'явився новий заступник

Кабінет Міністрів призначив на посаду заступника міністра освіти та науки Юрія Рашкевича

У міністра освіти з'явився новий заступник

Кабінет Міністрів призначив на посаду заступника міністра освіти та науки Юрія Рашкевича.

Новий заступник міністра працював на посаді проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка». Має звання доктора технічних наук. Працював завідувачем кафедри інформаційних технологій видавничої справи.

Під час роботи в університеті Рашкевич координував низку крупних міжнародних освітянських проектів за програмами Tempus, USAID та CIDA, займався впровадженням новітніх інформаційних технологій у навчальний процес. Неодноразово проходив стажування та перебував з робочими візитами в провідних університетах світу.

Освіта.ua
19.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Накипелов
В Гриневич вже п’ять заступників, а віз і нині там: ні нормальних програм, ні підручників, ні матеріально-технічного забезпечення. Одні понти. В класах по 38 учнів, а вимагають від вчителя більше, ніж в перші роки сталінської п’ятирічки, наче він працює з кожним учнем індивідуально по 45 хвилин, а не по 50 секунд! Зате зарплата заступника в три рази вища, ніж вчителя-методиста вищої категорії. За які заслуги?
Викладач
Нарешті викладачі ВНЗ зрозуміють, що таке Болонський процес і як впроваджувати ІКТ в освіту та здійснювати дистанційне навчання. Компетентний, знаючий, толерантний заступник.
вася
сначала были донецкие, теперь Киев засрут львовскими
SS
Рашкевич має досвід. Це добре. Але барига він ще той! Але призначення быльш менш обнадійливе!
Іван
Чергове політичне призначення.Про які зміни може йтись,коли всі заступникі старезні діди? Поговорити - можуть,зробити щось - ні! Пані Лілія,КАПУТ Вашим реформам! І Ви це прекрасно знаєте,виходу у Вас немає!