Доступ до електронної бази з питань освіти обмежать

ЄДЕБО готується до безперебійної роботи під час навантажень в ході вступної кампанії

Доступ до електронної бази з питань освіти обмежать

З 20 травня до 12 червня доступ користувачів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти буде тимчасово зупинений. Про це йдеться у листі МОН до керівників обласних департаментів освіти і науки, вищих навчальних закладів та наукових установ.

У Міносвіти повідомляють, що призупинення доступу до бази пов'язано з проведенням робіт із заміни в ЄДЕБО програмного забезпечення та здійсненням технічних заходів, спрямованих на створення умов безперебійної та якісної роботи під час навантажень на неї в ході вступної кампанії.

У зв'язку з цим користувачам Єдиної державної електронної бази з питань освіти необхідно до 18:00 19 травня завершити внесення до бази повних, актуальних тa достовірних відомостей, визначених законодавством, станом на зазначену дату.

Окрім того, з метою своєчасної видачі випускникам документів про професійно-технічну та вищу освіту у МОН пропонують навчальним закладам створити до 18 травня замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про професійно-технічну та вищу освіту, для осіб, які завершують здобуття відповідної освіти не пізніше 18 червня 2017 року.

Для осіб, які завершують здобуття професійно-технічної та вищої освіти після 18 червня, формування замовлень на створення інформації, що відтворюється в документах про освіту, здійснюватиметься в ЄДЕБО після відновлення доступу користувачів до бази.

У МОН повідомили, що про точну дату та час повного відновлення доступу до ЄДЕБО, а також про строки внесення до бази відомостей, визначених законодавством, створених у період призупинення її функціонування, буде повідомлено додатково.

Освіта.ua
15.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів