Osvita.ua Вища освіта Доступ до електронної бази з питань освіти обмежать
Доступ до електронної бази з питань освіти обмежать

ЄДЕБО готується до безперебійної роботи під час навантажень в ході вступної кампанії

Доступ до електронної бази з питань освіти обмежать

З 20 травня до 12 червня доступ користувачів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти буде тимчасово зупинений. Про це йдеться у листі МОН до керівників обласних департаментів освіти і науки, вищих навчальних закладів та наукових установ.

У Міносвіти повідомляють, що призупинення доступу до бази пов'язано з проведенням робіт із заміни в ЄДЕБО програмного забезпечення та здійсненням технічних заходів, спрямованих на створення умов безперебійної та якісної роботи під час навантажень на неї в ході вступної кампанії.

У зв'язку з цим користувачам Єдиної державної електронної бази з питань освіти необхідно до 18:00 19 травня завершити внесення до бази повних, актуальних тa достовірних відомостей, визначених законодавством, станом на зазначену дату.

Окрім того, з метою своєчасної видачі випускникам документів про професійно-технічну та вищу освіту у МОН пропонують навчальним закладам створити до 18 травня замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про професійно-технічну та вищу освіту, для осіб, які завершують здобуття відповідної освіти не пізніше 18 червня 2017 року.

Для осіб, які завершують здобуття професійно-технічної та вищої освіти після 18 червня, формування замовлень на створення інформації, що відтворюється в документах про освіту, здійснюватиметься в ЄДЕБО після відновлення доступу користувачів до бази.

У МОН повідомили, що про точну дату та час повного відновлення доступу до ЄДЕБО, а також про строки внесення до бази відомостей, визначених законодавством, створених у період призупинення її функціонування, буде повідомлено додатково.

Освіта.ua
15.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!