Osvita.ua Вища освіта ВМУУ провів Олімпіаду з ділової англійської
ВМУУ провів Олімпіаду з ділової англійської

У Вісконсинському міжнародному університеті відбулась Всеукраїнська Олімпіада з ділової англійської мови

ВМУУ провів Олімпіаду з ділової англійської

Вже 18 років поспіль Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні організує і проводить олімпіади з ділової англійської мови для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів і студентів ВНЗ України.

Метою олімпіад є, по-перше, надання можливості обдарованій учнівській та студентській молоді України позмагатися у рівні та глибині знань ділової англійської мови, по-друге, вибороти право безкоштовного (або на пільгових умовах оплати) навчання в ВМУУ.

Як відомо, Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні організує та проводить навчання своїх студентів за інтегрованими навчальними планами українських і американських університетів, причому дві третини навчання здійснюється англійською мовою. В результаті успішні студенти мають можливість отримати як дипломи державного зразку, так і міжнародного. Також вони мають можливість тимчасово навчатись в університетах-партнерах інституту в США, Німеччині, інших країнах Європи, проходити зарубіжну практику, успішно працевлаштовуватися в провідні українські та міжнародні компанії.

Щорічні олімпіади з ділової англійської мови привертають до себе увагу багатьох старшокласників і студентів з різних куточків нашої України. З умовами, системою і форматом проведення олімпіад майбутні учасники могли дізнатися з інформаційного повідомлення.

Цього року на олімпіаді були присутні учні з Дніпра, Житомира, Чернігова, Сум, Кременчука, Миколаєва, багатьох шкіл Київської області (м. Українка, м. Бровари, м. Баришівка). І звичайно, традиційно беруть участь в олімпіаді старшокласники шкіл м. Києва. Серед них школи-партнери ВМУУ: гімназія «Консул» (команда з 14 учнів), Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер» (команда з 8 учнів), спеціалізовані школи № 125 (6 учнів) і № 115 (5 учнів), Міжнародна школа «Меридіан» (2 учні), Печерська міжнародна школа, економіко-правовий ліцей,Vancouver, Bodwell High School, загальноосвітня спеціалізована школа №№ 159, школи №№ 1, 274, 178. Також велика команда студентів прибула з Миколаєва з Чорноморського національного університету імені Петра Могили – 14 осіб.

За перебігом подій під час змагань спостерігало авторитетне журі, до складу якого, разом із професорами і викладачами ВМУУ, входили: Джонатан Тангрі – старший викладач з організації навчального процесу Британської Ради; Марк Савчук –виконавчий директор компанії «Лореаль – Україна», а також випускники і студенти  ВМУУ.

Переможцями Всеукраїнська Олімпіада - 2017 з ділової англійської мови стали:

1місце: Мельник Данііл, 10 клас, гімназія №86 «Консул», Київ; Тараторін Микита, 10 клас, Печерська Міжнародна Школа, Київ;

2 місце: Солодкий Андрій,11 клас, школа №115, Київ; Іщенко Марія, Grade 11, Bodwell High School, Vancouver;

3 місце: Сергієнко Кароліна,11 клас, школа №5, Бровари; Флягіна Анастасія, 11 клас, школа №22, Дніпро.

30 березня переможці Олімпіади завітали до ВМУУ. Учнів привітали: Наталія Процун – декан факультету менеджменту та бізнесу, Тетяна Нижник – організатор Олімпіади, Галина Бевзо – ст. викладач. Вони вручили присутнім сертифікати та цінні подарунки. А потім Світлана Марченко – ст. викладач ВМУУ, сертифікований спеціаліст-експерт з незалежного оцінювання англійської мови провела для учасників майстер-клас з підготовки до ЗНО.

ВМУУ радий запросити школярів старших класів шкіл і студентів України до участі у наступних олімпіадах з ділової англійської мови.

Адреса і контакти: Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, офіс № 1-4.

Teл./факс: (044) 486 06 66; тел.: (044) 236 19 16; моб.: (050) 331 42 95.

e-mail: wiuu@wiuu.кiev.ua, www.wiuu.edu.ua.

Олександр Романовський, професор, ректор ВМУУ

Освіта.ua
12.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!