Стартував конкурс з обрання членів Наукового комітету

Науковців запрошують сформувати склад комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій

Стартував конкурс з обрання членів Наукового комітету

11 квітня відкрито конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

У відомстві запрошують представників наукової спільноти долучитись до формування першого складу Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

Кандидати, які претендуватимуть до членства у комітеті, мають мати значні особисті наукові та науково-організаційні здобутки, широкий науковий світогляд, комплексні знання та наукові зацікавлення у різних сферах науки і техніки, досвід проведення експертної діяльності, а також брати участь у розвитку наукової сфери України.

Конкурс триватиме до 10 травня. Орієнтовно результати конкурсу будуть оприлюднені 25 травня.

Як відомо, Нацрада з питань розвитку науки і технологій складатиметься з двох комітетів – Наукового та Адміністративного, які матимуть однакову кількість членів.

Склад Наукового комітету на основі конкурсу формуватиме спеціально створений відповідно до європейської практики Ідентифікаційний комітет з питань науки. До нього увійшли 9 провідних вчених, три з яких – представники вітчизняної науки, 6 – іноземні вчені.

Освіта.ua
11.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів