Відвідайте майстер-класи ВМУУ для старшокласників
PR

У квітні Вісконсинський університет проведе майстер-класи для старшокласників

Відвідайте майстер-класи ВМУУ для старшокласників

У квітні 2017 року українські старшокласники мають можливість відвідати корисні майстер-класи, що безкоштовно проводить Вісконсинський міжнародний університет в Україні (ВМУУ) для надання учням корисної інформації щодо вибору найкращої спеціальності та найкращого вищого навчального закладу.

Ставши їх учасником, ви опинитесь у світі англійської мови, познайомившись з носіями англійської, які подолали величезну відстань, щоб поспілкуватися з українською молоддю, поділитись цікавою та корисною інформацією з «перших вуст».

Ця традиція бере початок з 1997 року, коли викладачі університету із США, Німеччини, Великої Британії, Китаю, України та інших країн світу розпочали проводити різноманітні майстер-класи на теми, пов'язані з економікою, фінансами, бізнесом, політикою, спілкуванням, діловою англійською мовою та багатьма іншими аспектами життя, які допомагають майбутнім студентам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Організатори зазначають, що до проведення майстер-класів серед студентів та учнів середніх шкіл ВМУУ залучає провідних фахівців вищих навчальних закладів України, співробітників НАН України, професорів відомих українських, американських, британських та німецьких університетів, громадських та політичних діячів України, США, Німеччини та інших країн.

Для роботи у форматі майстер-класу запрошуються також експерти міжнародних організацій, члени дипломатичних місій, депутати, представники неурядових організацій та ділових кіл багатьох країн світу. Так, майстер-класи у ВМУУ впродовж двадцяти років проводили багато відомих особистостей, з якими можна ознайомитись за посиланням.

Щороку учні шкіл мають можливість відвідувати майстер-класи, де вони знайомляться з вступними курсами з лідерства, бізнесу, маркетингу, інформаційних технологій, психології та інших дисциплін, а також отримують інформацію щодо підготовки до ЗНО. Школярі можуть брати участь у майстер-класах з ділової англійської мови. Усі зазначені вище предмети викладаються провідними викладачами та партнерами університету англійською мовою.

У цьому році з 3 по 10 квітня на вас чекають представники університету Міннесоти в Крукстоні, що є одним із шести університетів системи Державного університету Міннесоти.

Після таких майстер-класів у вас з’явиться можливість стати студентом цього найпрестижнішого університету світу.

Тематикою зустрічей з гостями з Міннесоти будуть не тільки інформаційні дискусії про можливості навчання в університеті Міннесоти, але й цікаві презентації з актуальних для кожного студента та учня тем:

  • 4 квітня об 11.00 Христина Грей, викладач англійської мови, академічного письма, англійського твору, яка багато років викладала English Composition у ВМУУ, розповість про академічне письмо та критичне мислення як запоруку вашої успішності;
  • 5 квітня о 12.30 Мішель Кристоферсон, директор з прийому студентів в Університеті штату Міннесота (Crookston Campus), розкаже, чому варто обрати для навчання університет Міннесоти Крукстон та познайомить зі спільними програмами Вісконсинського міжнародного університету в Україні з університетом Міннесоти Крукстон.
  • 6 квітня об 11.00 доктор Оксана Віланд, яка працює в Університеті штату Міннесота (Crookston Campus) вісім років, і викладає предмети в галузі економіки та фінансів протягом 25 років, поспілкується з учасниками на тему «Фінансова грамотність - перша сходинка у вашій успішній кар'єрі».

За інформацією про розклад заходів можна слідкувати на сайті та на сторінці у Facebook.

Для участі у майстер-класах необхідна здійснити обов'язкову реєстрацію на сайті або за телефоном, адже кількість місць обмежена.

Юлія Романовська, професор, вице-ректор ВМУУ.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
03.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів