Вручення дипломів магістрів КУК у Києві
PR

У Київському університеті культури провели урочисту церемонію вручення дипломів магістрам

Вручення дипломів магістрів КУК у Києві

У столичному університеті культури відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам. Яскраве святкування організували представники «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського».

Для створення святкового настрою зала грандіозного заходу була прикрашена золотими повітряними кульками – символами зіркового майбутнього КУКівців.

Щоб особисто привітати магістрів університету і вручити їм дипломи про вищу освіту, на свято завітав Михайло Поплавський.

«Випуск у зірковому виші – Київському університеті культури – це історична та епохальна подія! Вітаю вас, бажаю максимально реалізувати свої творчі амбіції, наполегливо йти до успіху і досягати своєї мети. Будьте щасливими, креативними, живіть по максимуму, пам’ятайте, що старт вам дав Київський університет культури! У добру путь!» – сказав Михайло Поплавський.

Поздоровив магістрів і ректор вишу Володимир Пилипів, відзначивши, що диплом університету культури надає великі можливості та перспективи випускникам реалізувати себе як в Україні, так і за кордоном.

Після отримання омріяного документа про вищу освіту магістрами кіно- і телемистецтва, готельно-ресторанної справи, економіки підприємства, документознавства та інформаційної діяльності, книгознавства, бібліотекознавства і бібліографії, правознавства, культурології, музейної справи та охорони пам’яток культури, менеджменту індустрії моди, менеджменту шоу-бізнесу, театрального мистецтва, хореографії, музичного мистецтва, журналістики, зв’язків з громадськістю, видавничої справи та редагування і дизайну щирі побажання випускникам висловили завідувачі кафедр.

Талановиті студенти університету подарували КУКівцям святковий концерт.

Зворушливі слова вдячності університету, своїм викладачам, одногрупникам та Михайлу Поплавському сказали і самі випускники.

Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника Київського університету культури.

ДІЗНАТИСЬ ПРО ВНЗ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів