Виплату стипендій у вишах розблоковано

Загальна сума коштів, передбачених на виплату академічних стипендій, складає майже 4 млрд грн

Виплату стипендій у вишах розблоковано

Міністерством освіти та Міністерством фінансів затверджений паспорт бюджетної програми з виплати академічних стипендій студентам вищих навчальних закладів. Відповідне рішення міститься у спільному наказі освітнього та фінансового відомств.

Згідно з документом, загальна сума коштів, передбачених на виплату академічних стипендій, складає майже 4 млрд гривень.

У Профспілці працівників освіти і науки зазначають, що затвердження бюджетного паспорта дозволить університетам виплатити студентам стипендію за лютий.

Освіта.ua
01.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марта
Напевно,скільки б ми не кричали за отаку несправедливість на рахунок стипендій,нас ніхто не хоче чути.Про яку підвищену стипендію йде мова,якщо студенти,котрі мають бал вище 95 не отримали ніякої стипендії. Адже до останнього ніхто не знав чи буде вона,чи ні. Скажете,що легко вчитись,якщо такі високі бали? Зовсім ні. Просто в групі зібрались всі розумні діти,які вчаться,стараються (ЗНО всі здали на 190+).А тепер вчитись охота відпала геть,бо думки вже про те,як заробити хоча б ті копійки,які в них забрала держава. А коли студенти звертаються до студрад,то їм говорять де ви були,коли закликали пікетувати.А вони вчилися,адже за пропуски по голові не гладять. Не можна економити на майбутньому. Ми втрачаємо спеціалістів.
Karina
Верніть стипендію всім студентам, які займаються на середній бал 4!!!!!! У ВУЗах вчаться студенти на перших курсах, котрі не працюють, бо їм по 17-18 років їх нікуди не беруть працювати, та і ніколи, бо треба вчитися, а ні просто диплом мати. Як їм виживати???? Субсидію за гуртожитки теж ні бажають оформляти. Куди товкаєте нашу молодь???? Щоб були як ви «чесні»????
Олександр
верніть стипандію всім студентам, які займаються на середній бал 4!!!!!! На ком єкономим?????? Министерство совсем не думает о том, что в колледжах учатся студенті, которые не работают. как им выживать???? Или 6оо гривен жаль на будущее нашей нации???????????????
Nedolya
Зате заблокували зарплату у тих же вишах - мінімальну зарплату підняли, а де брати гроші - не подумали. Знову принтер включать?