Ліцей з Черкащини приєднався до Фонду випускників України

Фонд випускників України відкрив новий осередок у Городищенському економічному ліцеї

Ліцей з Черкащини приєднався до Фонду випускників України

Городищенський економічний ліцей з Черкаської області приєднався до мережі благодійної організації Фонд випускників України, який продовжує розвивати свою мережу осередків з метою підтримки освіти в Україні.

За інформацією фонду, економічний ліцей став третім осередком та об’єднав викладачів, ліцеїстів, випускників навчального закладу та команду фонду.

У Фонді випускників України зазначають, що незважаючи на те, що ліцей у містечку на Черкащині є відносно молодим, йому вже вдалося створити власну культуру навчання, виховати обдарованих дітей та багаторазово перемагати на всеукраїнських предметних олімпіадах, у конкурсі-захисті робіт МАН, економічних змаганнях та інших тематичних конкурсах. Відтепер випускники ліцею та команда Фонду працюватимуть разом задля подальшого розвитку ліцею.

Співпраця з фондом вже принесла ліцею перші результати: невдовзі після створення осередок зміг залучити на освітні потреби пожертви від випускників у розмірі майже 17 тисяч гривень. Кошти будуть використані на технічне забезпечення ліцею, підтримку обдарованих ліцеїстів, проведення конкурсу бізнес-проектів тощо.

Як відомо, основною метою діяльності Фонду випускників України є розвиток традицій доброчинної підтримки українських навчальних закладів та підтримка освітніх активістів на місцях.

Завдяки роботі Фонду та внескам доброчинців за кілька місяців були зібрані кошти на потреби українських навчальних закладів, студентів та освітніх ініціатив, зокрема, на онлайн-курс «Наука повсякденного мислення» на платформі «Prometheus».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
16.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів