РФ активізувала вербування українських студентів, - МОН

ФСБ РФ в кінці 2016 року активізувало вербувальну діяльність в студентському середовищі

РФ активізувала вербування українських студентів, - МОН

Міністерство освіти звернулось до керівників вищих навчальних закладів з проханням проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед викладачів і студентства про сутність інформаційної агресії РФ проти України, що набула тотального характеру у межах розв’язаної РФ «гібридної війни». Про це йдеться у листі відомства, що надісланий навчальним закладам.

Зокрема, у Міносвіти, посилаючись на інформацію Департаменту захисту національної державності СБУ, повідомляють, що спецслужби Російської Федерації і контрольовані ними структури активізували діяльність із залучення представників вітчизняної вищої школи до заходів, які спрямовані на дискредитацію української влади та завдають шкоди міжнародному іміджу України.

У відомстві наголошують, що участь окремих науково-педагогічних працівників українських вишів у міжнародній науково-практичній конференції, яка відбулася у червні 2016 року в Ялті, та провокація навколо показу кінострічки в Миколаївському національному університеті ім. Сухомлинського в листопаді 2016 року є ланками одного ланцюга.

Міністерство освіти також звертає увагу, що ці дії спрямовані на формування у частини громадян, зокрема, студентського віку, негативного уявлення про зусилля української держави стосовно припинення війни, відновлення суверенітету, засудження окупаційної влади на території АРК та так званих «донецької народної республіки» та «луганської народної республіки».

«Ці факти стали можливими у зв’язку з недостатнім контролем керівництва ВНЗ за освітнім процесом та відсутністю в окремих науково-педагогічних працівників відповідальної державницької (проукраїнської) позиції», - наголошують у відомстві.

У зв'язку з цим, Міністерство освіти і науки звертає увагу та нагадує про персональну відповідальність керівників вищих навчальних закладів щодо необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед викладачів і студентства про сутність інформаційної агресії РФ.

«Водночас, за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації в кінці 2016 року значно активізували вербувальну діяльність в студентському середовищі. Особливо активно представники спецслужб РФ спрямовують свої незаконні дії щодо осіб, які мають родичів на непідконтрольних Україні територіях», - підкреслюють у Міністерстві освіти.

У разі необхідності відомство просить керівників вишів своєчасно вживати заходи відповідно та інформувати про такі випадки представників правоохоронних органів для реагування.

Освіта.ua
15.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
МОН: РФ активізувала вербування українських студентів. «Ці факти стали можливими у зв’язку з недостатнім контролем освітнього процесу керівниками вузів і відсутністю у окремих науково-педагогічних працівників відповідальної державницької (проукраїнської) позиції», - зазначають у відомстві. В ДДТУ, університет в м.Кам’янське (Дніпродзержинськ) звільнили, серед навчального року, викладача - доцента за 4 місяці, до його виходу на пенсію. Причина фейкова - відсутність навчального навантаження. Його навантаження передали викладачу - пенсіонеру. Справжня причина: - викладач брав участь на місцевих майданах, мітингах на підтримку Революції Гідності, з початку 2014 роки; - викладач розкрив факти незаконної приватизації держмайна - приміщень держуніверситету, а також незаконної діяльності приватних фірм на території університету. Ректор ДДТУ - Коробочка О.М. екс- регіонал, лідер Партії Регіонів у м Дніпродзержинськ - Кам’янське, навіть створив партосередок "Молоді Регіони" в стінах універ-ту....
Олексій
СБУ, МОН України, звільняючи викладачів - патріотів, знищують віру людей в ідеали Революції Гідності.
Геннадий
Для Олексій: Кто о чём, а вшивый о бане))))))))))))))
Коментувати
Местный
Ды... дерьмократия! Уже начинаете скрывать посты.
Сергей Лимонов
Анонімні нікчеми-тролі вже відмітилися на сайті! ХА ХА ХА!
Юля
Для Сергей Лимонов: А ты способен только комменты удалять, жалкий фрукт?????????????
тов. Титаренко
Для Сергей Лимонов: вот кого я троллю? Что я не так сказал. А? Я заступился за студентов, которые отстаивают свои права!
тов. Титаренко
P. S. Никакой лжи я не использовал.
Коментувати
Местный
Хотите достойной оплаты труда - Вас завербовала рф. Хотите стипендию - Вас завербовала рф. Хотите жить - Вас завербовала рф. Осуждаете коррупционеров при власти - Вас завербовала рф. Не радуетесь за миллионы доходов власти, украденных у Вас- Вас завербовала рф.
ХАХАХА
На кого рассчитан этот упоротый бред???????????????Хотя такие кадры как Позняк и Лимонов подхватят на ура, их тема)))))))))))))
тов. Титаренко
Ага! Да! Вы ещё план "Шату"н сюда припишите! Это кто эти агенты Кремля? Те, которые за стипендию пытались бороться?! Ведь не зря вы пишете такие даты. Поскольку протесты против 5130 припали на конец года, когда собственно и изменили закон о высшем образовании! Хватит уже! Вам никто не верит!