Україна має доопрацювати наукове законодавство, – МОН

Щоб повністю скористатися міжнародною співпрацею, Україна має доопрацювати законодавство

Україна має доопрацювати наукове законодавство, – МОН

Щоб повністю скористатися можливостями міжнародної співпраці, Україна має суттєво доопрацювати законодавство у сфері науки та інновацій. На цьому наголосив заступник міністра освіти Максим Стріха під час круглого столу з питань державно-приватного партнерства.

У заході взяли участь європейські експерти і представники українських державних та неурядових організацій, бізнес-спільноти.

За словами заступника міністра, подібні обговорення є дуже важливими для української сторони, адже торік група провідних європейських експертів в межах програми «Горизонт-2020» провела аудит та представила звіт про стан дослідницької та інноваційної системи України. Частина рекомендацій цього звіту стосувалась питань державно-приватного партнерства.

«Нині це питання досить складне для України, адже наше законодавство має низку недосконалостей. Однак ми працюватимемо над їх усуненням, щоб скористатися найширшими можливостями міжнародної співпраці – у межах як «Горизонту-2020», так і інших програм, зазначених у звіті. Зокрема, у «Горизонті-2020» ми вже закрили низку організаційних питань і переходимо до відбору українських представників у комітет програми», – зауважив Максим Стріха.

Також він повідомив, що відповідно до Плану пріоритетних дій уряду до 2020 року, у 2017-му в Україні має розпочати роботу Національна рада з питань розвитку науки і технологій. Передбачається, що вона стане головним майданчиком вироблення і впровадження єдиної державної інноваційної політики та прийматиме необхідні рішення для розвитку галузі.

Освіта.ua
14.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів