ЗМІ та "нерадиві студенти" заважають КНУ працювати

В Університеті Шевченка просять ЗМІ та «нерадивих студентів» не заважати діяльності колективу

ЗМІ та "нерадиві студенти" заважають КНУ працювати

Колектив Київського національного університету ім. Шевченка обурений публікаціями ЗМІ та втручанням у діяльність університету, а також просить не підбурювати студентство на неправомірні дії. Про це йдеться у заяві, що поширена прес-центром університету.

У навчальному закладі не наводять прикладів неправдивих публікацій, але вочевидь йдеться про інформацію ЗМІ щодо відрахування студентів, які брали участь у нещодавніх протестах, пов’язаних із вимогами дотримання норм опалення у корпусах, прозорості нарахування стипендій та нормування навчального плану. Також в університеті не підтвердили інформацію щодо законності відрахування студентів.

Разом з тим, у заяві наголошується на тому, що зазначені публікації в засобах масової інформації «відволікають колектив від виконання обов’язків».

«Колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка з обуренням змушений констатувати, що останнім часом у деяких електронних засобах масової інформації почастішали тенденційні і неправдиві публікації, в яких має місце грубе втручання у статутну діяльність університету. Це шкодить іміджу одного з провідних вищих навчальних закладів країни та відволікає колектив від виконання обов’язків по наданню повноцінних і якісних освітніх послуг тим, хто справді прийшов у його стіни з метою отримати освіту», - заявляють у КНУ.

В університеті стверджують, що автори таких публікацій «роблять інформаційні «вкиди» на догоду тим, хто намагається дестабілізувати навчальний процес в університеті, як з боку нерадивих студентів, так і тих, хто підбурює їх на подібні вчинки».

«Колектив університету обурений необ’єктивним втручанням у свою роботу і звертається до представників засобів масової інформації з проханням утриматися від некваліфікованої оцінки діяльності його високопрофесійного науково-педагогічного складу, не відволікати його від виконання освітянських обов’язків і не підтримувати своїми публікаціями деструктивні сили, що підбурюють студентство на неправомірні дії», - заявили у Київському національному університеті ім. Шевченка.

Детальніше про ситуацію в університеті:

Освіта.ua
14.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктор
"Выпускник" не помнит кто у него был руководителем дипломного проекта ... этим все сказано...
007
Для Виктор: хороший значит был руководитель
Коментувати
Sergiy
Та тут на відео якісь неадекватні студенти. Але адміністрації КНУ потрібно спілкуватись з студентами не в своїх кабінетах де вони почувають себе комфортно, а іти в студентську аудиторію. Університет для студента, який зобов’язаний найкраще вчитись, Якщо він не пам’ятає назву і керівника дипломної роботи, то напевно його весь час тягли за вуха з двійки на трійку щоб не виключати.
xyz
Нарешті "дійшли до ручки". Вже студенти заважають ВУЗу жити і працювати. Ну-ну. Якщо вже студенти там не потрібні, то може і викладачі також?
Люда
Для Гриценка студенти це бидло Позажиралисяє Гидко на це дивитися.Студенти тримайтеся не здавайтеся.Живемо в демократичній державі і не маємо право голосу.Хто є студентом щоб знати як завалити.Яка різниця хто є студентом є проблема вирішуйте а ні геть з посади.
Nedolya
А колись був найкращий університет в Україні - моя Alma Mater. Зараз все більше нарікань у батьків та студентів на якість освіти в КНУ - надірвався від надвеликої уваги і популярності. Своє реноме потрібно підтримувати весь час, а не "їздити" на минулих досягненнях. Це реформа МОНУ в дії. Дивно, що колектив відволікається на такі дрібниці, як студентство і його права. Не до них - існують більш важливі питання. Можливо студентство не буде відволікати таку Поважну Установу і обере більш скромніші університети для навчання?