Оновлено Перелік галузей знань і спеціальностей

До Переліку галузей знань і спеціальностей додано галузь знань та 8 спеціальностей

Оновлено Перелік галузей знань і спеціальностей

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав постанову, згідно з якою до Переліку галузей знань і спеціальностей додано 1 галузь знань та 8 спеціальностей.

У Міністерстві освіти зазначають, що зміни вносились відповідно до пропозицій вищих навчальних закладів, об'єднань роботодавців та державних органів.

Зокрема, перелік галузей знань доповнено галуззю «Міжнародні відносини», до якої увійшли три спеціальності – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародне право».

Перелік спеціальностей доповнений наступними спеціальностями: «Географія», «Інформаційні системи та технології», «Деревообробні та меблеві технології», «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», «Фізична терапія, ерготерапія», «Педіатрія», «Громадське здоров’я» та «Національна безпека».

Здобувачам освіти за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» надано кваліфікацію юриста.

Освіта.ua
09.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт 2017
Поясніть яка різниця між спеціальністю міжнародне право (082) і спеціальністю міжнародне право (293)
Поважна_перс0на
Поясніть мені в чому відмінність 122 Комп’ютерні науки від 126 Інформаційні системи та технології ? Яка причина була відділяти ці речі з переліку 2015 року? Або іде укрупнення спеціальностей, або повертаємся до системи "чим більше тим краще". Оці постійні перевалювання міністерства та невизначеність кожного року - тільки заважає продуктивній діяльності.
Anna
Для Поважна_перс0на: вообще между всеми этими специальностями: Компьютерные науки, программная инженерия, прикладная математика и тд разница весьма несущественна. Советую узнавать в вузе какие преподаватели на каких специальностях будут преподавать, узнавать у студентов какие преподаватели лучше и идти на соответствующую специальность.
Коментувати