Osvita.ua Вища освіта МОН просить виші відзвітувати про наукову діяльність
МОН просить виші відзвітувати про наукову діяльність

Університетам доручено підвести підсумки виконання науково-дослідних робіт в 2016 році

МОН просить виші відзвітувати про наукову діяльність

Міністерство освіти доручило вищим навчальним закладам підвести підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік та відзвітувати про хід її виконання. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Зокрема, університетам доручено підвести підсумки виконання науково-дослідних робіт, що фінансувались за рахунок коштів державного бюджету або грантів та виконувались науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами та студентами.

Також вишам необхідно подати до Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації заключні звіти про виконання науково-дослідних робіт, а до департаменту науково-технічного розвитку МОН узагальнену інформацію щодо  підсумків наукової та науково-технічної діяльності.

Керівникам вищих навчальних закладів з метою звітування необхідно відрядити до Міносвіти проректорів з наукової роботи.

Забезпечення організації звітної кампанії покладено на департамент науково-технічного розвитку МОН.

Про результати звітної кампанії вищі навчальні заклади будуть поінформовані у червні 2017 року.

Наказом також затверджений перелік інформаційних матеріалів щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності в 2016 році.

Освіта.ua
20.01.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мукачево
наукові шедеври видає у мукачівському мду невідомий в наукових колах, але відомий в колах чиновників корупціонерів, старої гвардії пристосуванців, аферистів пліснявий пенсіонер якого викинули в часи януковича із закарпатської обладміністрації, нардери брати балоги підбрали і пришвартували у причал мду, на який мали великі види і апетити.Коли керувати вузом ставлять людей несвідомих, неуків, зате хамелеонів і шахраїв задля втілення злочинних і бізнесових схем. саме такі "унікальні" проректори торгують у мду усім чим можна і не можна, це гоблик володимир васильович, за рік роботи, не викладання, "захистив" чи прикупив докторський ступінь, зате він вирішує, рішає, усі без винятку господарські,фінансові, кадрові і шкурні питання. ласкаво просимо в "науковий рай" мду, де тотальний плагіат, передрук наукових вісників із року в рік міняють лише цифри і показники.....
Марія
Для Мукачево: я знаю хто такі ці корукціонери у Мукачівському університеті Гоблик щербан фізеші черепання теличко.... Це взяточники у цих викладачів нема нічого святого останє заберуть . Все продадуть . Гоблику собирають " дань" не тільки студенти і викладачі . Ганьба .....
Коментувати
Преподаватель
МОН все знають але ничого не роблять . Если бы работали то давно бы закрыли Мукачевський университет МДУ .
dqyk-райтер
Не зрозуміло, чому "просить"? Якщо це офіційна звітність - то її обовязок подавати. Якщо це не офіційна - то не можна вимагати чи просити, є Закон про статистику, там уе розяснено
pasufik
Наївне МОН вірить, що йому подадуть правдиву інформацію. Хто ж рубає гілку, на якій сам сидить? Та зайдіть на сайт кожного вузу і видрукуйте собі їч плани роботи та перевірте виконання. От і вся проблема!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!